02.07.2006, Redakce

Byla zahájena montáž nové tribuny!

Zatímco fotbalisté FC Vysočina na konci května sestoupili do II. ligy (věřme, že pouze na jediný rok!), tak stadión se prvoligového puncu dočká již na konci října letošního roku. Završena totiž bude I. etapa rekonstrukce stadiónu v Jiráskově ulic. Dodavatelem stavebních prací je sdružení firem PSJ holding, Stavby silnic a železnic a Hydrotranzit Bratislava.

 
Dlouho očekávaná rekonstrukce stadiónu byla oficiálně zahájena 21. listopadu loňského roku a práce nadále postupují v souladu se stanoveným harmonogramem. Celá etapa zahrnuje již dokončené umělé osvětlení, dále krytou tribunu pro 2.428 sedících diváků, za tribunou parkoviště cca pro 150 automobilů, okolní úpravy zpevněných ploch a oplocení a v neposlední řadě dva rohové šestipatrové objekty tzv. "komíny", které ve svých útrobách nabídnou vlastní vstupy na tribunu, sociální zařízení pro diváky, občerstvovací kapacity, chybějící kanceláře klubu dle požadavků ČMFS, ubytovnu pro mládežnické hráče a byty pro fotbalisty prvního týmu

V současné době viditelně rostou oba "komíny". Rohový objekt blíže k bazénu byl zahájen již v úvodní fázi prací na stadiónu a jeho hrubá stavba bude dokončena v nejbližších dnech. Stavba nového "komínu“ v blízkosti budovy kabin se rozběhla až v dubnu a dělníci jeho hrubou stavbu završí v červenci. Mezitím se však již rozběhly práce na instalacích a výplních otvorů.

Fanoušky však jistě nejvíce zajímá osud nové tribuny. „Po dokončení veškerých podkladních betonů pod novou tribunu proběhla v pondělí 26. června první navážka ocelové konstrukce nové tribuny. Poté se okamžitě rozběhla její montáž. Dokončení ocelové konstrukce tribuny předpokládáme kolem 20. července a na počátku srpna zahájíme instalaci prefabrikovaných dílců tribuny a montáž nových sedaček. Ty budou v souladu s architektonickým záměrem na tribuně vytvářet červeno - bílý oblouk,“ informoval nás hlavní stavbyvedoucí Ing. David Houček z PSJ holding.

 
Aktuálně

FC Vysočina udělena licence pro soutěžní ročník 2019/20

Našemu klubu FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s. byla dne 12. června 2019 udělena licence k účasti v profesionálních fotbalových soutěžích v ročníku 2019/2020. Zásadní překážkou pro získání licence byla skutečnost, že jeden z akcionářů klubu byl v insolvenci. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu