03.09.2015, Redakce

Den fanoušků FC Vysočina se vydařil!

Den fanoušků FC Vysočina se vydařil!Areál stadiónu v Jiráskově ulici dnes podvečer hostil obnovenou premiéru "Dne fanoušků FC Vysočina". Nabídl celou řadu lákadel, které oslovily zhruba čtyři stovky účastníků všeho věku! Někdo přišel zapsat syna ročníku 2010 do přípravky, mnohé lákal Den otevřených dveří stadiónu, fanoušci si nenechali ujít autogramiádu týmu a zajímavou besedu s vedením klubu a své příznivce si našla skupina Pepíno Band.

 

„Den fanoušků jsme v menším duchu poprvé uspořádali na podzim 2009 a v dalších letech jsme upřednostnili konání klasických autogramiád. Nyní jsme se k myšlence velké akce pro fanoušky vrátili a rozhodně toho nelitujeme. Jsme rádi, že nám v rámci možností vyšlo počasí a že se vydařil náš záměr zaujmout široké vrstvy fanoušků FC Vysočina a jejich rodinných příslušníků. Užili jsme si příjemný podvečer, při němž nás pozitivně zaskočil počet návštěvníků stadiónu. Velký zájem byl zejména o prohlídku zázemí stadiónu včetně kabiny „áčka“ a mnoho autogramů rozdali naši fotbalisté. Svůj účel bezezbytku naplnil i nábor chlapců do týmu přípravky ročníku 2010,“ řekl po skončení vydařené akce marketingový manažer klubu Miroslav Fuks.

 
Aktuálně

FC Vysočina hledá fyzioterapeuta

FC VYSOČINA JIHLAVA hledá nového člena realizačního týmu ligového celku dospělých – fyzioterapeuta/ku na plný či částečný úvazek. Nabízíme atraktivní práci ve fotbalovém prostředí, výborný pracovní kolektiv, zdroj velkých profesních zkušeností, skvělou referenci pro Vaši kariéru a zajímavé finanční ohodnocení. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu