15.09.2015, Redakce

Značka KVINT spojuje kvalitní brandy a fotbal

Značka KVINT spojuje kvalitní brandy a fotbalFanoušci FC Vysočina již druhým rokem nepochybně registrují logo XO CZECH mezi významnými reklamními partnery klubu. Náleží společnosti, která je výhradním dovozcem a distributorem kvalitních alkoholických nápojů moldavské značky KVINT v České republice.

 

Firma sídlí v Jindřichově, obci nedaleko Velké Bíteše. Nabízí výjimečné brandy ve stáří 5 až 50 let, které na Vás dýchne exotikou, svoji kvalitou a krásným designem, který je každým rokem obměňován. Společnost také dováží velmi prvotřídní vodky a gin a nově do svého sortimentu zařadila špičková odrůdová vína také z Moldávie. Vybírat můžete z polosladkých a suchých vín odrůd Aligote, Ryzlink, Solaricco Bianco (vína bílá) a též z odrůd Merlot, Cabertet Sauvignon (vína červená). Lahodná vína se hodí nejen k dobrým jídlům pro krásné večery, ale jsou nepochybně více než vhodná jako vítaný narozeninový či vánoční dárek.

XO CZECH na český trh přináší brandy výjimečné chuti, kvality, z vynikajících surovin, za příznivé ceny, vyrobené dle tradic a s nádherným designem. Věří, že na Vysočině se k dobrému fotbalu bude pít výborné brandy!

 
Aktuálně

Radim Kučera: Z Ústí nad Labem bod určitě bereme

0:0. To je častý výsledek zápasů FC Vysočina v Ústí nad Labem. Přes řadu šancí platil i v dnešním duelu, který byl pro oba celky úvodním v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Před střelci měli navrch oba gólmani. Kouč Radim Kučera po skončení zápasu bod ze stadiónu soupeře bral. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu