17.09.2015, Redakce

Turné FCV po školách: ŽS Evžena Rošického

Turné FCV po školách: ŽS Evžena RošickéhoFC Vysočina dnes nastartoval turné po základních školách. Před každým domácím zápasem navštíví dvojice fotbalistů některou ze základních škol našeho regionu a v průběhu poločasové přestávky rozdá své autogramy, podpisové kartičky a též vstupenky na nadcházející duel.

 

První dějství projektu bylo logicky vyhrazeno ZŠ Evžena Rošického, kde řadu let fungují sportovní třídy FC Vysočina. Augusto Batioja a Milan Mišůn byli během velké přestávky doslova zavaleni zájemci o podpisy. Stejně tak rychle vzala za své zásoba vstupenek, které byly pro děti vyhrazeny. Za dvacet minut zazvonilo a školní chodba se opět vyprázdnila. Fotbalisté osiřeli zcela bez kartiček, s dobrou náladou a s bolavými zápěstími od intenzivního podepisování.

FC Vysočina touto cestou vyzývá všechny školy nejen z okresu Jihlava, ale i z celého Kraje Vysočina, aby případný zájem o totožnou návštěvu fotbalistů prezentovali marketingovému manažerovi klubu Miroslavu Fuksovi – tel.: 607 628 868, e-mail: fuks@psj.cz. Děkujeme.

  • fotografie z akce najdete ZDE
 
Aktuálně

U17 podlehl těsně prvnímu týmu Budišova

U17 má za sebou první konfrontaci s dospělým fotbalem. Tým pod vedením kouče Kamila Průši se proti FC Budišov - Nárameč po prvních dvaceti minutách dostal zaslouženě do vedení díky individuální akci Fily. Utkání nakonec i přes veškerou snahu našich hráčů skončilo 2:1 (1:1) ve prospěch zkušenějšího týmu Budišova. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu