30.09.2015, Miroslav Fuks

FC Vysočina zorganizoval další díl seriálu „Měsíc náborů“

FC Vysočina zorganizoval další díl seriálu „Měsíc náborů“Po celé České republice v září probíhá další "Měsíc náborů" mladých fotbalistů a fotbalistek, jehož součástí je též projekt „Můj první gól“. Na uskutečnění největšího sportovního náboru v českých dějinách, který se poprvé uskutečnil v září 2014, se podílí Fotbalová asociace České republiky, Česká televize, kluby SYNOT ligy, FNL a krajské a okresní fotbalové svazy. Jeden z mnoha dílů tohoto bezesporu prospěšného a vydařeného seriálu hostil ve středu 30. září areál FC Vysočina v ulici Na Stoupách a zúčastnila se jej zhruba stovka dětí.

 

Děti z jihlavských mateřských škol si na umělé travnaté ploše užily parádní dopoledne vyplněné dovednostními soutěžemi a disciplínami, které se netýkaly pouze fotbalové průpravy. Asistoval jim obletovaný maskot Ježour a mladší dorostenci FC Vysočina. Nad organizačním zabezpečením akce bděli členové vedení mládežnického úseku FC Vysočina. Děti si ze sportovního areálu krom dobré nálady a chuti vyzkoušet fotbal odnesly i drobné dárečky.

  • fotogalerii z akce naleznete ZDE


Projekty „Měsíc náborů“ a „Můj první gól“

Projekt „Měsíc náborů“ se pod záštitou Fotbalové asociace České republiky ve fotbalovém prostředí objevuje již poněkolikáté a i díky němu získá členství ve FAČR tisíce nových členů, mladých fotbalistů a fotbalistek. V září roku 2014 proběhla tato akce v 74 klubech po celé republice. Účastnilo se jí 11.300 dětí. Jenom v Kraji Vysočina proběhlo 5 akcí, do kterých se zapojilo skoro 900 dětí. Celkový počet nových fotbalistů (od 5 do 19 let) v době kampaně (září až říjen 2014) činil 9.100.

V roce 2015 proběhly akce v měsíci květnu a v září, na něž FAČR přispěje částkou ve výši 4 milionů korun. Celkem se tak v Kraji Vysočina v uvedeném období proběhlo 10 náborových akcí pod záštitou FAČR.

Díky projektu „Měsíc náborů“ opět získáte skvělou příležitost přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve vašem okolí a zaregistrovat ho jako člena Fotbalové asociace České republiky. Stačí si vybrat pro vás nejvhodnější klub, přivést malého fotbalistu nebo malou fotbalistku na nábor nových dětí a dát jim tím možnost začít oficiálně hrát tento nejrozšířenější, nejpopulárnější a pohybově nejvšestrannější sport na světě. Kluby vám poté vyřídí členství FAČR, díky kterému získává každý člen i mnoho zajímavých možností a výhod.

Nedílnou součástí projektu je též aktivita „Můj první gól“, díky kterému měli zaregistrovaní hráči ročníku 2007 možnost požádat o fotbalový balíček (taška na fotbal, lahev, míč, reprezentační dres, podpisové kartičky). Těchto balíčků bylo v roce 2014 distribuováno 5.675 kusů. Stejnou možnost měli malí fotbalisté ročníku 2007 i letos na jaře. Na podzim 2015 se balíček „Můj první gól“ týká výhradně hráčů narozených v roce 2008.


 
Aktuálně

Vysočina na Bedřichově nastoupí proti Prostějovu

Fotbalisté FC Vysočina ve středu 26. června sehrají jediné letní přípravné utkání na jihlavské půdě. Na stadiónu Sokola Bedřichov už od 11:00 hodin nastoupí proti druholigovému rivalovi, s nímž v uplynulém ročníku sehráli velmi vyrovnané duely – 1.SK Prostějov. Duel opět nabídne vítanou prověrku celého širokého kádru kouče Radima Kučery. A mezi... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu