30.09.2015, Miroslav Fuks

FC Vysočina zorganizoval další díl seriálu „Měsíc náborů“

FC Vysočina zorganizoval další díl seriálu „Měsíc náborů“Po celé České republice v září probíhá další "Měsíc náborů" mladých fotbalistů a fotbalistek, jehož součástí je též projekt „Můj první gól“. Na uskutečnění největšího sportovního náboru v českých dějinách, který se poprvé uskutečnil v září 2014, se podílí Fotbalová asociace České republiky, Česká televize, kluby SYNOT ligy, FNL a krajské a okresní fotbalové svazy. Jeden z mnoha dílů tohoto bezesporu prospěšného a vydařeného seriálu hostil ve středu 30. září areál FC Vysočina v ulici Na Stoupách a zúčastnila se jej zhruba stovka dětí.

 

Děti z jihlavských mateřských škol si na umělé travnaté ploše užily parádní dopoledne vyplněné dovednostními soutěžemi a disciplínami, které se netýkaly pouze fotbalové průpravy. Asistoval jim obletovaný maskot Ježour a mladší dorostenci FC Vysočina. Nad organizačním zabezpečením akce bděli členové vedení mládežnického úseku FC Vysočina. Děti si ze sportovního areálu krom dobré nálady a chuti vyzkoušet fotbal odnesly i drobné dárečky.

  • fotogalerii z akce naleznete ZDE


Projekty „Měsíc náborů“ a „Můj první gól“

Projekt „Měsíc náborů“ se pod záštitou Fotbalové asociace České republiky ve fotbalovém prostředí objevuje již poněkolikáté a i díky němu získá členství ve FAČR tisíce nových členů, mladých fotbalistů a fotbalistek. V září roku 2014 proběhla tato akce v 74 klubech po celé republice. Účastnilo se jí 11.300 dětí. Jenom v Kraji Vysočina proběhlo 5 akcí, do kterých se zapojilo skoro 900 dětí. Celkový počet nových fotbalistů (od 5 do 19 let) v době kampaně (září až říjen 2014) činil 9.100.

V roce 2015 proběhly akce v měsíci květnu a v září, na něž FAČR přispěje částkou ve výši 4 milionů korun. Celkem se tak v Kraji Vysočina v uvedeném období proběhlo 10 náborových akcí pod záštitou FAČR.

Díky projektu „Měsíc náborů“ opět získáte skvělou příležitost přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve vašem okolí a zaregistrovat ho jako člena Fotbalové asociace České republiky. Stačí si vybrat pro vás nejvhodnější klub, přivést malého fotbalistu nebo malou fotbalistku na nábor nových dětí a dát jim tím možnost začít oficiálně hrát tento nejrozšířenější, nejpopulárnější a pohybově nejvšestrannější sport na světě. Kluby vám poté vyřídí členství FAČR, díky kterému získává každý člen i mnoho zajímavých možností a výhod.

Nedílnou součástí projektu je též aktivita „Můj první gól“, díky kterému měli zaregistrovaní hráči ročníku 2007 možnost požádat o fotbalový balíček (taška na fotbal, lahev, míč, reprezentační dres, podpisové kartičky). Těchto balíčků bylo v roce 2014 distribuováno 5.675 kusů. Stejnou možnost měli malí fotbalisté ročníku 2007 i letos na jaře. Na podzim 2015 se balíček „Můj první gól“ týká výhradně hráčů narozených v roce 2008.


 
Aktuálně

Přípravka FKM Vysočina Jihlava U9 na turnaji v Třeboni

Tým přípravky FKM Vysočina Jihlava U9, se zúčastnil dvoudenního halového turnaje v Třeboni za účasti 12 týmů ze všech koutů republiky včetně Sparty, Slavie, JFA České Budějovice nebo Havířova . Chlapci úspěšně reprezentovali klub a postoupili do finálové skupiny o 1-6 místo. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu