19.10.2015, Miroslav Fuks

Brnický: FC Vysočina, to je též velká motivace pro mládež

Brnický: FC Vysočina, to je též velká motivace pro mládežFotbalový klub, to nejsou jen profesionální fotbalisté, trenéři, mládežničtí hráči či zaměstnanci klubu, ale i sponzoři, kteří se nemalou měrou podílejí na fungování a ekonomickém zabezpečení klubu. V rámci tradičního bližšího představení reklamních partnerů FC Vysočina naše volba padla na významnou společnost DAFE - PLAST, která je tradičním českým výrobcem plastových a hliníkových oken. Dotazy jsme položili panu Petru Brnickému, manažerovi kontroly a procesů.

 

Jak dlouho Vaše společnost podporuje FC Vysočina?

Společnost DAFE-PLAST Jihlava, s.r.o. klub podporuje již  od roku 2003.

Co je pro Vás motivem k podpoře FC Vysočina?

Jak je patrné i z názvu klubu, je FC Vysočina nejenom jedinou příležitostí pro fandy fotbalu shlédnou zápasy nejvyšší české úrovně, ale zároveň je i velkou motivací pro talentovanou mládež, a to jak našeho krajského města, tak i dalekého okolí a kraje, což potvrzují odchovanci klubu, jako např. Matěj Vydra, Stanislav Tecl, Jan Kliment a další.

Hrál jste nebo stále ještě hrajete fotbal aktivně? Jaký je vlastně Váš vztah k tomuto sportu?

Od svých šesti let jsem hrál fotbal aktivně, a to za předchůdce dnešního klubu, Spartak Jihlava. S aktivní činností jsem skončil v dorosteneckém věku. Po vojně jsem pak ještě nějaký čas hrál „fotbálek“ v rámci jihlavské ligy malé kopané. Můj vtah je k tomuto druhu sportu tedy velmi kladný.

Navštěvujete zápasy FC Vysočina pravidelně? Byl jste i na některém venkovním ligovém zápase?

Snažím se nevynechat žádný z domácích zápasů. Venkovní zápasy z časových důvodů nenavštěvuji.

Navštěvujete zápasy české reprezentace, českých klubů v evropských pohárech, popř. jste vyrazil i na atraktivní duely jiných evropských lig?

V letošním roce jsem navštívil jeden ze zápasů skupiny ME 21 v Praze, a to mezi ČR – Německem. V jarním období jsem pak měl příležitost shlédnout bundesligový zápas mezi domácím Bayernem Mnichov a Augsburgem.

Sledujete i výsledky dalších týmů FC Vysočina?

Výsledky mládežnických kategorií určitě registruji, a to i z toho důvodu, že můj nejstarší syn je hráčem U11 FKM Vysočina Jihlava. Kladně z hlediska výchovy mládeže hodnotím vznik akademie.

Jak hodnotíte vystoupení FC Vysočina v dosavadním průběhu sezóny?

Mrzí mě, že prozatím mužstvo nenavázalo na jarní výsledky a zahájení sezóny po zisku bodů se Spartou Praha a Jabloncem. Do konce podzimní části ale ještě zbývá dostatečný počet zápasů, a tak věřím, že se dokážeme od sestupových pozic po výsledkovém zlepšení odrazit a přečkat zimu v klidné části tabulky.

Kteří hráči náleží mezi Vaše oblíbence?

Pokud mám někoho jmenovat, tak je to ze současného mužstva Marek Jungr a obránce Petr Tlustý.

Jakého bývalého hráče FC Vysočina byste v jihlavském kádru rád znovu viděl?

Těch hráčů je celá řada. Z posledních období by to byl určitě Standa Tecl, Lukáš Masopust, Milan Kopic či Matěj Vydra. Rád ale vzpomínám na Michala Veselého. Byl pro mě typem hráče, u kterého bylo vždy vidět, že na hřišti nechává maximum. Mám možnost sledovat ho při trénincích přípravky, kterou vede, kdy se zájmem sleduji, jak své zkušenosti a právě postoj ke hře klukům předává.   

Jaký tipujete výsledek duelu proti Liberci?

Jelikož hrajeme doma, tak by měla být využita podpora domácích fanoušků, kteří doufám na zápas přijdou v hojném počtu. Vzhledem k současným výsledkům a postavení Liberce snad ale budeme brát minimálně bod. Přesný výsledek si netroufám odhadnout.

o společnosti DAFE - PLAST

DAFE – PLAST je tradiční český výrobce plastových a hliníkových oken, dveří a zimních zahrad s více jak 23- letou tradicí na trhu. Od svého založení se opírá o výrobní strategii postavenou na kvalitních systémech německých společností REHAU a SCHÜCO. Nabízí tak výhody silných partnerů, kteří přináší inovativní řešení, nové technologie, vysoké normy kvality a rozsáhlou nabídku profilů pro téměř jakékoliv řešení. Stroje řízené počítači, minimalizace ručních operací a celkově vysoký stupeň automatizace - to jsou výrobní linky společnosti DAFE - PLAST.

Sídlo společnosti a výrobní závod se nachází v Polné u Jihlavy. DAFE – PLAST má v ČR 11 obchodních kanceláří. V Červeném Kříži u Jihlavy naleznete showroom společnosti DAFE – PLAST. Na ploše 300m2 zde představují aktuální novinky a trendy z výroby a vývoje plastových a hliníkových oken. Standardem společnosti DAFE – PLAST jsou služby v podobě bezplatného poradenství, odborných konzultací a projektování související s výplněmi otvorů.


 
Aktuálně

Aleš Křeček: Utkání v horkém počasí sneslo slušné parametry

Fotbalová Vysočina a spolu s ní nový trenérský tým i několik nováčků v kádru má za sebou úvodní duel velmi krátké letní přípravy na nový soutěžní ročník. Jihlavský obměněný celek proti nováčkovi I. ligy z Pardubic herně rozhodně obstál, ovšem nakonec odjel nejtěsněji poražen. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu