12.10.2015, David Zeman

Ježour popřál k narozeninám!

Ježour popřál k narozeninám!Od počátku tohoto roku nabízí náš maskot Ježour možnost návštěvy oslavy narozenin vaší ratolesti. Nejmenší fanoušci FC Vysočina si tak mohou Ježoura užít přímo na jejich oslavě! Stejně, jak si jí v sobotu užil malý fanoušek Toník Basta!

 

Po prvotním obrovském překvapení a rozkoukání oslavence Ježour popřál k narozeninám, předal mu dárečky v podobě dresu se jménem, polštářkem, drobností klubového fanshopu a mezi pozornostmi nechyběl ani originální certifikát „Ježourův kamarád“. Následovalo několik společných fotografií a hned poté oblíbený maskot vyzval všechny přítomné děti k pohybovým hrám, mezi kterými nechyběla střelba na branku nebo třeba „opičí dráha“.

Menší dárečky si samozřejmě Ježour připravil i pro všechny přítomné děti, kterým rozdal své kartičky, samolepky a omalovánky. Na závěr nemohla chybět společná fotografie celé rodiny s maskotem. Návštěva se protáhla na více než hodinu a věříme, že příjemná byla pro obě strany.

Chcete i vy mít maskota Ježoura mít na oslavě svého potomka? Více info ZDE.

Fotografie z oslavy s můžete prohlédnout TADY.


 
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Prostějov! Brzkým nákupem ušetříte!

Doma je potřeba vyhrávat! A fotbalisté FC Vysočina to moc dobře vědí! Přijďte jim v jejich touze po třech bodech pomoci! Tento pátek od 18 hodin hostíme Prostějov! Dokažme, že společně jsme silnější! Jak a kde na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu