19.11.2015, Miroslav Fuks

Marcin a Rakovan podpořili charitativní projekt McHappy Day

Marcin a Rakovan podpořili charitativní projekt McHappy DaySlovenské duo v dresu FC Vysočina – Matúš Marcin a Matej Rakovan – ve čtvrtek 19. listopadu prodávalo v jihlavské restauraci McDonald´s na Masarykově náměstí. Stalo se tak v rámci tradičního charitativního projektu McHappy Day, během kterého mohli zájemci koupí hranolků nebo samolepky Pomocná ruka podpořit nadační fond Ronald McDonald House Charities.

 

Tradiční je též spolupráce McDonald´s a FC Vysočina. Roli obsluhy v jihlavské restauraci si v uplynulých letech vyzkoušeli Stanislav Tecl, Gabriel da Silva, Lukáš Masopust, Haris Harba, Vladimír Kukoľ a Peter Šulek. Dnes si Matúš Marcin a Matej Rakovan, který s ohledem na zácpu na dálnici dorazil s menším zpožděním, krátce po poledni zhruba na hodinku oblékli nejen dresy FC Vysočina, ale též slušivé zástěry prezentující McHappy Day. Dostalo se jim základního zaškolení pro přípravu oblíbených hamburgerů a zvládli i úkoly pro asistenty na pokladnách. Při té příležitosti kupujícím nabízeli charitativní samolepky Pomocná ruka.

McHappy Day je skvělá příležitost, jak vykonat dobrý skutek. Tento den věnuje McDonald´s nadačnímu fondu Ronald McDonald House Charities polovinu tržeb z prodeje hranolků ve všech svých restauracích po celé České republice. Kromě hranolků si mohli zájemci v restauracích McDonald´s zakoupit za 20 Kč charitativní samolepku Pomocná ruka. Finanční prostředky získané v rámci McHappy Day jsou určeny na financování „domova mimo domov“ pro rodiny nemocných dětí dlouhodobě hospitalizovaných na klinice dětské onkologie a hematologie ve FN Motol v Praze. Nadační fond Ronald McDonald House Charities se již několik let stará o ubytování dlouhodobě nemocných dětí a jejich rodin v areálu FN Motol v Praze.

  • fotogalerii z charitativní akce najdete ZDE

 
Aktuálně

Třetí přípravný zápas a třetí porážka o gól

I z třetího letního přípravného duelu odešli fotbalisté FC Vysočina nejtěsněji o jednu branku poraženi. Na pražském stadiónku SK Prosek podlehli výrazně posílené Viktorii Žižkov 3:2 (1:1), když jihlavské branky zaznamenali Luis Arroyo a Stanislav Klobása. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Odehráno v 11:30
FK Viktoria Žižkov
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu