23.11.2015, Redakce

Výjezd na Baník: FC Vysočina vám uhradí vstupenku!

Výjezd na Baník: FC Vysočina vám uhradí vstupenku!FC Vysočina pořádá výjezd na velice důležité venkovní utkání v 15. kola SYNOT ligy, kdy v sobotu 28. listopadu od 17:00 hodin nastoupíme proti Baníku Ostrava. Zápas proběhne na novém stadiónu ve Vítkovicích a vedení klubu pro všechny účastníky výjezdu zdarma zajistí vstupenky!

 

Sraz nahlášených fanoušků je stanoven na 13:15 hodin u hospůdky Na Růžku (otevírá již ve 12:00 hodin), která se nachází vedle areálu Na Stoupách. Cena výjezdu činí 170 Kč pro majitele permanentky a 200 Kč pro ostatní zájemce. "V případě zvýšeného zájmu fanoušků o tento výjezd je vedení klubu připraveno ještě více ponížit cenu za dopravu. Při zaplnění dvou autobusů by se cena za výjezd měla pohybovat maximálně kolem 150 Kč," zdůraznil Miroslav Fuks, tiskový mluvčí klubu.

Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle 732 770 383, popřípadě e-mailu zeman.david@psj.cz.

Vzhledem k tomu, že výjezd je organizován klubem, bude FC Vysočina klást důraz na chování fanoušků v autobuse, ale stejně tak na stadionu. V případě neadekvátního chování, které bude poškozovat klub, je FC Vysočina připraven vyvodit postihy.


 
Aktuálně

Petr Tlustý: Za dlouhé roky jsem klubu a jeho vedení moc vděčný

Bezmála třináct fotbalových let v Jihlavě a starty v 289 ligových či pohárových zápasech. Zástupce kapitána, oblíbenec fanoušků a legenda klubu. To vše je Petr Tlustý. Čtyřiatřicetiletý stoper, jehož výjimečně dlouhé působení v barvách FC Vysočina se v červenci uzavřelo. Rádi vám s ním teď nabízíme aktuální rozhovor, který jistě není na dlouho... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu