07.12.2015, Miroslav Fuks

Program zimní přípravy FC Vysočina

Program zimní přípravy FC VysočinaNedělní zápas proti Zlínu nepředstavoval pro fotbalisty FC Vysočina tečku za letošním fotbalovým rokem. Prvoligový tým totiž pokračuje v tréninkovém procesu ještě v tomto týdnu až do pátku 11. prosince. Prvoligový mančaft se poté sejde na prahu zimní přípravy v pondělí 4. ledna.

 

Fotbalisté se budou převážně připravovat v domácím prostředí, kde mohou využít kvalitních tréninkových podmínek, dobře připravených terénů, umělé trávy v areálu Na Stoupách, moderně vybavené posilovny na stadiónu a zázemí Hotelu Gustav Mahler. V pátek 8. ledna absolvují nezbytné funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Po roční odmlce se znovu zapojí do duelů Tipsport cupu, přičemž tentokrát budou nastupovat v Praze na umělé trávě Slavoje Vyšehrad. Zde ve dnech 12. až 19. ledna nastoupí k zápasům proti Bohemians 1905, Táborsku a právě druholigovému Vyšehradu.

Klíčová část zimního bloku opět proběhne v Turecku, kam FC Vysočina odlétá na soustředění již 24. ledna a vrací se o týden později. Jihlavský tým zde během sedmi dnů sehraje tři utkání se zahraničními soupeři – proti makedonskému klubu FK Škendija 79 Tetovo (2. místo v podzimní tabulce), polskému klubu Jagiellonia Bialystok (12. místo v aktuální tabulce) a maďarskému klubu MTK Budapešť (3. místo v podzimní tabulce).

Generálku na start SYNOT ligy obstará v sobotu 6. února duel proti Pardubicím. Fotbalové jaro pak s ohledem na konání EURA 2016 vypukne už 13. února na půdě FK Jablonec.

  • program zápasů v zimní přípravě najdete TADY

 
Aktuálně

Kamil Průša: Zásadní vliv na sestup měl nezvládnutý podzim

Radost staršího dorostu ze záchrany v elitní soutěži trochu kalí fakt, že dorostenecké „béčko“ druhou nejvyšší soutěž neudrželo. Celek U18 vybojoval 35 bodů a umístil se na 14. příčce tabulky, ovšem při sestupu 2 moravských klubů z I. ligy to na záchranu nestačilo. Tradiční hodnotící rozhovor nám poskytl trenér týmu Kamil Průša. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu