15.01.2016, Miroslav Fuks

Přijďte v pátek 22.1. na besedu s ředitelem Zdeňkem Tulisem!

Přijďte v pátek 22.1. na besedu s ředitelem Zdeňkem Tulisem!V pátek 22. ledna se v jihlavské Hospůdce Na Růžku, kterou naleznete v ulici Na Stoupách 30, uskuteční beseda fanoušků FC Vysočina s ředitelem klubu Zdeňkem Tulisem. Setkání vypukne v 17:00 hodin a přítomen mu bude též marketingový manažer a tiskový mluvčí klubu Miroslav Fuks.

 

„Věříme, že fanoušci této možnosti využijí, na akci v hojném počtu dorazí a najdou odvahu položit dotazy, které na vedení klubu míří prostřednictvím klubového webu či sociálních sítí. Jsem přesvědčen, že v rámci páteční otevřené besedy na ně naleznou odpovědi. Termín besedy je velice vhodný s ohledem na fakt, že bychom už měli mít jasno o složení kádru pro jaro,“ vyzval příznivce klubu Zdeněk Tulis.

 
Aktuálně

Permanentkáři, potvrďte své místo na stadiónu pro duel s Hradcem!

Fotbalové stadióny pod vlivem vládních opatření své brány stále nemohou otevřít dokořán, ale volných míst přibývá! Dle aktuálního limitu je na nich místo pro zhruba 300 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme pro část držitelů permanentních vstupenek,... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu