14.02.2016, Miroslav Fuks

Nabízíme řadu možností, jak získat vstupenky na Slavii Praha!

Nabízíme řadu možností, jak získat vstupenky na Slavii Praha!Jarní fotbalová SYNOT liga v pátek 19. února otevře své brány i na Vysočině! Lístky na atraktivní a ostře sledované utkání proti Slavii Praha už jsou více než dva týdny v prodeji, přesto si znovu dovolujeme upřesnit možnosti, jak tyto vstupenky získat. Nenechte si jarní domácí premiéru FC Vysočina ujít a podpořte svůj tým proti slavnému soupeři, který v Jihlavě prohrál už třikrát v řadě!

 

Kde a jak zakoupit vstupenky na utkání proti Slavii Praha?

  • on-line nákup vstupenek do domácích sektorů stadiónu prostřednictvím internetové sítě Ticketportal probíhá od středy 27. ledna 2016. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) na základě variabilního symbolu a čárového kódu, který obdržíte po rezervaci. POZOR – stadión FC Vysočina NENÍ prodejním místem sítě Ticketportal a rezervované vstupenky zde nemůžete uhradit ani vyzvednout!
  • při uhrazení vstupenek on-line vytiskněte váš voucher s příslušným čárovým kódem (viz vzor níže), který můžete uplatnit na stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6. Při zakoupení vstupenek čtěte pozorně pokyny a tiskněte ty správné vouchery!
  • vstupenky můžete zakoupit i bez předchozí on-line objednávky na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu
    přímo na stadiónu FC Vysočina bude předprodej vstupenek do všech sektorů probíhat od čtvrtku 28. ledna v klubovém Fanshopu pod novou tribunou od 13:00 do 17:00 hodin. Zde je možné zakoupit i permanentky. Fanshop je otevřen výhradně každý čtvrtek v čase od 13:00 do 17:00 hodin.
  • POZOR, vstupenky budou v prodeji i o dva dny dříve v rámci autogramiády FC Vysočina City Parku, která se uskuteční v úterý 16.2. od 17:30 do 18:30 hodin!
  • v den utkání budou vstupenky k dispozici na všech pokladnách stadiónu, který své brány otevře v 16:30 hodin
  • obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE
  • místa a vstupenky pro invalidy – informace ZDE

Vstupenky do sektoru hostí?

Vstupenky do hostujícího sektoru lze zakoupit on-line prostřednictvím sítě Ticketportal! K dispozici budou též v rámci předprodeje v klubovém Fanshopu, který bude na stadiónu probíhat od čtvrtku 28. ledna od 13:00 do 17:00 hodin. Vstupenky budou v dostatečném počtu k dispozici i v den utkání na podkladně hostujícího sektoru stadiónu (vstup č. 5), jehož brány se otevřou v 16:30 hodin.

Přijďte na stadión včas!

Apelujeme na všechny návštěvníky domácích zápasů FC Vysočina, aby na stadión dorazili alespoň v půlhodinovém předstihu! Vyhnou se tak nepříjemným frontám u pokladen a vstupů, budou mít dostatek času nasát atmosféru zápasu, podívat se na rozcvičení obou celků, zakoupit si občerstvení či klubové suvenýry, nalézt své místo na kryté tribuně, pozdravit se s přáteli nebo si zajít na záchod. V neposlední řadě se vám nestane, že na vás nezbude zápasový časopis, který je na pokladnách distribuován ZDARMA jen v počtu 1.800 kusů.

Takto se zaplnila tribuna za brankou při posledním představení Slavie Praha v Jihlavě - dne 4.10.2014 zde gólem Kukoľa prohrála 1:0.

 
Aktuálně

Sportovec Jihlavska 2019: ocenění pro kolektivy FC Vysočina!

V důstojném prostředí Gotické síně jihlavské radnice dnes byli dekorování nejlepší sportovci okresu Jihlava za rok 2019. Stalo se tak s tříměsíčním zpožděním oproti tradičnímu březnovému termínu a hned dvojího ocenění se ve 20. ročníku ankety dostalo kolektivům FC Vysočina! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 17:00
SK Líšeň
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu