03.02.2016, Miroslav Fuks

FC Vysočina posedmé ocenil vybrané mládežnické hráče

FC Vysočina posedmé ocenil vybrané mládežnické hráčeSportovní vedení FC Vysočina Jihlava již posedmé ocenilo vybrané členy mládežnických týmů. Vyhodnocení roku 2015 proběhlo ve středu 3. února ve VIP zázemí stadiónu v Jiráskově ulici. Ocenění předávali ředitel klubu Zdeněk Tulis, kouč prvního týmu Michal Hipp a trojice zkušených prvoligových fotbalistů – gólman Jan Hanuš a jihlavští odchovanci a spoluhráči už z dorosteneckých kategorií - Ondřej Šourek a Lukáš Vaculík.

 

„Trenéři mládeže a sportovní vedení klubu při svém výběru nezohledňovali pouze sportovní výkon hráče, ale též jeho přístup k tréninku, chování v kolektivu a plnění studijních povinností. Potřebujeme totiž komplexně připravené fotbalisty, kteří budou v dospělosti připraveni pro vstup do sportovního, ale i společenského prostředí,“ objasnil kritéria výběru hráčů Josef Morkus, sportovní manažer mládeže FC Vysočina.

Vyhlášena byla vždy trojice fotbalistů z žákovských a dorosteneckých mančaftů a též tři hráčky z dívčího týmu. Ocenění obdrželi dárkovou tašku FC Vysočina, permanentku na jarní zápasy v SYNOT lize a pozornost od společnosti Lionsport, která je autorizovaných obchodem značky Adidas.

Přehled oceněných:

Žákyně: Kateřina Haubertová, Bára Petrašová a Marie Fatrdlová
U-12: Dominik Farka, Daniel Raus a Stanislav Zacha
U-13: Jakub Novotný, Adam Krejčí a Jan Vítek
U-14: Ondřej Mastný, Martin Fila a Adam Šimon
U-15: Marek Malata, Mirek Malata a Pavel Mikuška
U-16: Jakub Pavlas, Tomáš Svoboda a Radek Křivánek
U-17: Dominik Chlumský, David Šteffl a Martin Pavlík
U-19: Ladislav Kolčava, Filip Vedral a Jan Bajer

Všem oceněným gratulujeme, děkujeme za přístup k fotbalu a přejeme jim mnoho zdraví, sportovního štěstí a též, aby se ve stejné příjemné roli ocitli i o rok později!

  • bohatou fotogalerii z akce naleznete ZDE


 
Aktuálně

Hráčem FCV za měsíc květen jste zvolili Jana Fortelného

Tradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ nehlásí žádnou změnu ani po koronavirové pauze. V posledních čtyřech hlasováních zvítězil hned třikrát jednadvacetiletý středopolař a člen kádru české reprezentace U20 Jan Fortelný. Aktuálně ovládl hlasování za květen, do nějž jsme zahrnuli i jeden ligový duel odehraný v březnu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu