09.02.2016, Miroslav Fuks

VIP zázemí klubu dnes bylo zkolaudováno

VIP zázemí klubu dnes bylo zkolaudovánoPouhé dva měsíce trvaly stavební práce na rozšíření kapacitně nevyhovujících VIP prostor na stadiónu v Jiráskově ulici v Jihlavě. Dnes byl objekt úspěšně zkolaudován a nic nebrání tomu, aby významné hosty hostil už 19. února, kdy FC Vysočina v jarní domácí premiéře nastoupí proti Slavii Praha. Rozšíření VIP zázemí si z rozpočtu klubu vyžádalo investici ve výši 1,3 milionů korun.

 

Zázemí VIP Exclusive v sídle klubu pod tribunkou při každém domácím utkání SYNOT ligy zažívalo nápor ze strany hostů zápasu a nejvýznamnějších reklamních partnerů klubu. Jeho prostory byly dimenzovány pro požadavky druhé nejvyšší soutěže a pro zápasy SYNOT ligy byly nedostatečné. Výsledkem dva měsíce trvajících prací je vkusná přístavba, která VIP zázemí rozšiřuje o 50 metrů čtverečních. Obdobně velkou plochou disponuje venkovní terasa kolem nových prostor.

„Těší nás, že jsme tuto nemalou investici dokázali završit v předstihu a zároveň se nám výhradně z prostředků klubu podařilo přispět ke zvelebení a rozšíření majetku města. Nutno dodat, že se tak stalo s významným přispěním našich sponzorů a reklamních partnerů. Rád bych proto touto cestou poděkoval a ocenil vstříčný postoj společností PLASTIKOV, CENTROSTAV, Stavospol, GLOBAL, JAVAB, VSM, Podlahářství Bořivoj Šťáva, MUSIL a Instalatérství Miroslav Přibyl,“ zdůraznil ředitel klubu Zdeněk Tulis.

  • fotografie dokončeného VIP zázemí najdete ZDE

 
Aktuálně

Tomáš Drastil: Přišlo mi nespravedlivé, aby úsilí klubu bylo ohroženo

Na počátku června došlo ke změně v akcionářské struktuře FC VYSOČINA JIHLAVA. Čtyřicetiprocentní podíl PSJ, a.s., odkoupila firma TGM Fotbal, a.s. Její představitel pan Tomáš Drastil, dlouholetý významný partner FC Vysočina, se stal předsedou klubového představenstva. Jsme rádi, že Vám s ním nyní můžeme nabídnout rozhovor. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu