18.02.2016, Miroslav Fuks

Před utkáním bude k dispozici posledních 400 vstupenek na Slavii!

Před utkáním bude k dispozici posledních 400 vstupenek na Slavii!Do předzápasového prodeje jsme pro vás uschovali posledních 400 vstupenek na páteční atraktivní duel proti Slavii Praha! Navíc je stále k dispozici přes 150 lístků do sektoru hostujících fanoušků. Brány a pokladny stadiónu se v pátek 19. února otevřou v 16:30 hodin, přičemž zápas vypukne v 18:00 hodin. Při očekávání velké návštěvy vás žádáme, abyste pro vlastní pohodlí na stadión dorazili včas.

 

Až do zítřejšího dopoledne bude nadále možné vstupenky zakoupit prostřednictvím internetové sítě Ticketportal. Vstupenky lze vyzvednut a uhradit na jednotlivých prodejních místech Ticketportalu (v Kraji Vysočina ZDE) na základě variabilního symbolu a čárového kódu, který obdržíte po rezervaci.

POZOR – stadión FC Vysočina NENÍ prodejním místem sítě Ticketportal a rezervované vstupenky zde nemůžete uhradit ani vyzvednout!

Při uhrazení vstupenek on-line vytiskněte váš voucher s příslušným čárovým kódem (viz vzor níže), který můžete uplatnit na stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici a to pouze u vstupu č. 6. Při zakoupení vstupenek čtěte pozorně pokyny a tiskněte ty správné vouchery!

Obecný přehled informací k organizaci ligových zápasů FC Vysočina naleznete ZDE

K parkování veřejnosti doporučujeme využít záchytné parkoviště v prostoru vykládky Českých drah za Feronou v Jiráskově ulici. Naproti stadiónu je dispozici parkoviště supermarketu LIDL, u nějž je parkování od započaté druhé hodiny zpoplatněno.

 
Související
Aktuálně

Vysočina padla v Líšni v nastaveném čase po pokutovém kopu

I přes nadějný první poločas se jihlavští hráči ve druhé půli k žádné větší šanci nedostali a mohou tak děkovat fantastickému Vejmolovi, že rozdílová trefa brněnského celku nepřišla už daleko dříve. Z Líšně se tak jihlavský celek vrací bez bodu, kdy v nastavení druhého poločasu o konečném výsledku 2:1 z penalty rozhodl Jan Silný. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu