23.02.2016, Miroslav Fuks

Představujeme reklamní partnery FC Vysočina: společnost VSM

Představujeme reklamní partnery FC Vysočina: společnost VSMPředstavte si krásný, nový dům se zahradou s dokonale zařízeným interiérem nebo perfektní komerční prostor přesně podle Vašich představ a přání.

 

Tento sen se může stát skutečností. Jsme firma VSM, spol. s r.o. a provádíme stavby či realizace interiéru po celé České republice.

Naším hlavním cílem je spokojenost Vás klientů a kvalita odvedené práce. Neprovádíme pouze novostavby, ale zrekonstruujeme Vám i stávající rodinný dům, byt či komerční prostor.  Poradíme si i se zateplením, revitalizací, i při řešení interiéru či exteriéru Vašeho domu či kanceláře.

Vyprojektujeme Vám rodinné domy, komerční objekty, ale i zahradní domky.

Spolupráce s námi Vám ulehčí nejen průběh celé stavby, ale ušetříme vaše peníze a především Váš čas. Kromě přímých stavebních prací Vám zajistíme stavební povolení, získání dotace, vytvoříme projekt, připravíme návrh celého interiéru, a projdeme s Vámi celou stavbu krok za krokem tak, aby byl výsledek dokonalý. Na všem se stačí dohodnout a Vy už poté můžete jen sledovat, jak Váš vysněný prostor roste před očima.

Zrealizujte si tedy své sny a staňte se dalším z řad našich spokojených klientů, kterým je i fotbalový klub FC Vysočina, pro které naše firma provádí potřebné stavební práce. Poradíme si s každým z Vašich jedinečných nápadů, jelikož Vám chceme vytvořit místo pro příjemný a spokojený život bez starostí.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Tým VSM spol, s r.o.

Více informací naleznete na našich stránkách www.vsmjihlava.cz

 
Aktuálně

Vysočina padla v Líšni v nastaveném čase po pokutovém kopu

I přes nadějný první poločas se jihlavští hráči ve druhé půli k žádné větší šanci nedostali a mohou tak děkovat fantastickému Vejmolovi, že rozdílová trefa brněnského celku nepřišla už daleko dříve. Z Líšně se tak jihlavský celek vrací bez bodu, kdy v nastavení druhého poločasu o konečném výsledku 2:1 z penalty rozhodl Jan Silný. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2021 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu