23.02.2016, Miroslav Fuks

Představujeme reklamní partnery FC Vysočina: společnost VSM

Představujeme reklamní partnery FC Vysočina: společnost VSMPředstavte si krásný, nový dům se zahradou s dokonale zařízeným interiérem nebo perfektní komerční prostor přesně podle Vašich představ a přání.

 

Tento sen se může stát skutečností. Jsme firma VSM, spol. s r.o. a provádíme stavby či realizace interiéru po celé České republice.

Naším hlavním cílem je spokojenost Vás klientů a kvalita odvedené práce. Neprovádíme pouze novostavby, ale zrekonstruujeme Vám i stávající rodinný dům, byt či komerční prostor.  Poradíme si i se zateplením, revitalizací, i při řešení interiéru či exteriéru Vašeho domu či kanceláře.

Vyprojektujeme Vám rodinné domy, komerční objekty, ale i zahradní domky.

Spolupráce s námi Vám ulehčí nejen průběh celé stavby, ale ušetříme vaše peníze a především Váš čas. Kromě přímých stavebních prací Vám zajistíme stavební povolení, získání dotace, vytvoříme projekt, připravíme návrh celého interiéru, a projdeme s Vámi celou stavbu krok za krokem tak, aby byl výsledek dokonalý. Na všem se stačí dohodnout a Vy už poté můžete jen sledovat, jak Váš vysněný prostor roste před očima.

Zrealizujte si tedy své sny a staňte se dalším z řad našich spokojených klientů, kterým je i fotbalový klub FC Vysočina, pro které naše firma provádí potřebné stavební práce. Poradíme si s každým z Vašich jedinečných nápadů, jelikož Vám chceme vytvořit místo pro příjemný a spokojený život bez starostí.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Tým VSM spol, s r.o.

Více informací naleznete na našich stránkách www.vsmjihlava.cz

 
Aktuálně

Kondiční týden zakončili modelovým duelem

Fotbalisté FC Vysočina strávili reprezentační týden intenzivní prací. Tréninkový cyklus vedl asistent Josef Mucha, neboť kouč Radim Kučera zamířil s českým nároďákem U20 na duely s Itálií a Nizozemskem. Kondiční týden dnes završil modelový duel jedenáctky hráčů "áčka" proti jejich spoluhráčům, které doplnili fotbalisté juniorky. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu