28.02.2016, Miroslav Fuks

Hlasujte pro Hráče měsíce února 2016

Hlasujte pro Hráče měsíce února 2016Na webu FC Vysočina můžete už pošesté vybírat „Hráče měsíce“! Aktuálně hledejte toho nejlepšího hráče z jihlavského kádru za měsíc únor, přičemž s tímto fotbalistou následně přineseme aktuální rozhovor. Připomínáme, že tato anketa už pětkrát v řadě poznala jediného vítěze - gólmana Jana Hanuše.

 

Měsíc únor nabídl tři duely FC Vysočina v SYNOT lize, které týmu přes dobré výkony celkem vynesly pouze jediný bod. Na úvod jara přišla poněkud smolná porážka 2:0 v Jablonci, poté tým vydřel velmi cennou bezbrankovou domácí remízu proti Slavii Praha a následně máme v čerstvé paměti nešťastný duel na Slovácku. Představu o výkonnosti hráčů jste si mohli udělat i podle domácí generálky proti Pardubicím.

Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu, přičemž na pozice na 1. – 5. místě můžete vybírat z fotbalistů na soupisce FC Vysočina, kteří v daném období v součtu minut odehráli alespoň jedno celé utkání. Děkujeme.

 
Aktuálně

Juniorka vstoupila do jarních divizních odvet remízou

Juniorský tým FC Vysočina do jarních odvet Divize D vstoupil nepřesvědčivým výkonem a domácí remízou v krajském derby proti Tatranu Ždírec nad Doubravou. Souboj pátého celku tabulky s osmým žádnou branku nenabídl, ovšem větší šance si vypracovali hosté. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu