28.02.2016, Miroslav Fuks

Hlasujte pro Hráče měsíce února 2016

Hlasujte pro Hráče měsíce února 2016Na webu FC Vysočina můžete už pošesté vybírat „Hráče měsíce“! Aktuálně hledejte toho nejlepšího hráče z jihlavského kádru za měsíc únor, přičemž s tímto fotbalistou následně přineseme aktuální rozhovor. Připomínáme, že tato anketa už pětkrát v řadě poznala jediného vítěze - gólmana Jana Hanuše.

 

Měsíc únor nabídl tři duely FC Vysočina v SYNOT lize, které týmu přes dobré výkony celkem vynesly pouze jediný bod. Na úvod jara přišla poněkud smolná porážka 2:0 v Jablonci, poté tým vydřel velmi cennou bezbrankovou domácí remízu proti Slavii Praha a následně máme v čerstvé paměti nešťastný duel na Slovácku. Představu o výkonnosti hráčů jste si mohli udělat i podle domácí generálky proti Pardubicím.

Hlasovat můžete prostřednictvím infoboxu v pravém sloupci titulní strany klubového webu, přičemž na pozice na 1. – 5. místě můžete vybírat z fotbalistů na soupisce FC Vysočina, kteří v daném období v součtu minut odehráli alespoň jedno celé utkání. Děkujeme.

 
Aktuálně

Oulehla: Fotbal je o produktivitě a my momentálně produktivní nejsme

Předlouhých osm zápasů čekají fotbalisté FC Vysočina na druholigové vítězství. Nezměnil to ani nadějný výkon na půdě favorizované Zbrojovky, která důležitou výhru dokázala šťastně urvat pět minut před uplynutím 90 minut. Jihlavský tým se tak 7 kol před koncem soutěže nebezpečně přiblížil sestupovým příčkám. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu