02.03.2016, Miroslav Fuks

Hipp v kině hráče nachytal hráče a ti poté překvapili diváky!

Hipp v kině hráče nachytal hráče a ti poté překvapili diváky!Úterní blok reklam a filmových upoutávek v jihlavském multikině Cinestar zakončil velmi nečekaný moment. Před diváky, kteří se těšili na začátek aktuálního kinohitu Deadpool, na plátně promluvil kouč FC Vysočina Michal Hipp v nadživotní velikosti. Před sobotním duelem proti Olomouci při relaxování v kině takto originálně překvapil skupinku jihlavských fotbalistů.

 

Přítomnost Petra Nerada, Vladimíra Kukoľa, Petera Šuleka, Tomáše Marka, Milana Mišůna a Yaniho Urdinova samozřejmě nebyla náhodná. Stejně tak Michal Hipp určitě nedisponuje on-line kamerami v kinosálech. Šlo o netradiční marketingovou akci jihlavského klubu, která má upozornit na sobotní obrovsky důležitý zápas FC Vysočina proti Sigmě Olomouc. Diváci si z multikina odnesli klubové suvenýry a též vstupenky na nadcházející utkání 20. kola SYNOT ligy.

Mnohem větší dopad snad bude mít zdařilé video z produkce firmy Blue Red, jehož podobu můžete posoudit níže, popř. na klubovém Youtube kanálu Ježour TV. Věřme, že nejen díky němu budou v sobotu tribuny stadiónu FC Vysočina zaplněné a fanoušci doženou svůj tým k tolik potřebnému vítězství!

  • fotografie z akce najdete ZDE


 
Aktuálně

Kamil Průša: Zásadní vliv na sestup měl nezvládnutý podzim

Radost staršího dorostu ze záchrany v elitní soutěži trochu kalí fakt, že dorostenecké „béčko“ druhou nejvyšší soutěž neudrželo. Celek U18 vybojoval 35 bodů a umístil se na 14. příčce tabulky, ovšem při sestupu 2 moravských klubů z I. ligy to na záchranu nestačilo. Tradiční hodnotící rozhovor nám poskytl trenér týmu Kamil Průša. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu