23.03.2016, Miroslav Fuks

Vysočina náročný tréninkový týden zakončí duelem proti Břidličné

Vysočina náročný tréninkový týden zakončí duelem proti BřidličnéOpravdu náročný týden nyní prožívají fotbalisté FC Vysočina. Místo pohody během reprezentační přestávky, k níž nadějně vykročili důležitými výhrami s Olomoucí a na Dukle, pociťují následky velice nepovedeného výkonu v posledním domácím duelu proti Příbrami.

 

„Zápas proti Příbrami byl pro nás všechny velkým zklamáním, zvláště po předchozích dvou vydařených duelech. Jednoznačně jsme ho nezvládli. K fotbalu porážky patří, ale rozhodně nelze prohrát takovým způsobem. A už vůbec ne v domácím prostředí. Hostujícímu týmu jsme cestu k vítězství velmi ulehčili. Selhali jsme ve více ohledech, což jsme si s hráči důrazně řekli a rozebrali. Více bych toto téma rozebírat nechtěl, detaily zůstanou v kabině,“ zdůraznil kouč Michal Hipp.

Tento týden není zakončen mistrovským zápasem, neboť SYNOT liga má reprezentační pauzu. Jakou náplň tedy v tomto týdnu mají tréninky? „Naplánovali jsme si intenzivní rekondiční blok. Do čtvrtku trénujeme dvoufázově, v pátek odpoledne máme na programu přátelské utkání proti Břidličné v rámci projektu Kopeme za fotbal. Tento duel vnímám jako vítanou popularizaci fotbalu a jako zajímavé zpestření hlavně pro hostující celek nižší soutěže. Na Slovensku jsem se s obdobným projektem nesetkal. Zápas rozhodně nebudeme chtít odchodit. Budeme chtít, aby kvalitativně naplnil požadavky tréninkové jednotky,“ uvedl slovenský lodivod, kterého momentálně trápí zdravotní stav kádru: „Zatím pouze individuálně trénují Marek, Dvořák, Marcin a Novotný. K nim se přidal mladý útočník Klíma, který si zranění obnovil na srazu reprezentace U19 před závěrečnou fázi evropské kvalifikace. Navíc nám aktuální náročný tréninkový cyklus komplikuje zhoršený zdravotní stav hráčů. Někteří ulehli s nemocemi a jiní s ohledem na vleklé problémy absolvovali léčebné procedury.“

Páteční přátelské utkání FC Vysočina proti týmu TJ Kovohutě Břidličná proběhne v rámci tradičního projektu piva Gambrinus – „Kopeme za fotbal“. Duel proti účastníkovi Moravskoslezského krajského přeboru bude sehrán od 15:30 hodin na stadiónu v Jiráskově ulici a vstupné na něj je samozřejmě zdarma.

 
Související
Aktuálně

Fotbalisté FC Vysočina v pondělí vstoupí do letní přípravy

Fotbalistům FC Vysočina spěje ke konci třítýdenní období dovolené a odpočinku. Už v pondělí 17. června se budou hlásit na jihlavském stadionu na startu letní přípravy. O týden později absolvují svěřenci kouče Davida Oulehly funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu