24.09.2006, Miroslav Fuks

Petr Vladyka: „Skvělým fanouškům dlužíme domácí výhru“

Petr Vladyka: „Skvělým fanouškům dlužíme domácí výhru“Kapitán FC Vysočina Petr Vladyka chyběl v základní sestavě posledního domácího utkání s Bystrcí, ovšem v Třinci mu dal trenér Bokša opět důvěru a ta se mu bezesporu vyplatila. Vladyka byl opět jedním z důležitých hráčů týmu a jeho gól Vysočinu nastartoval k důležité výhře. Jak svůj střelecký úspěch viděl?

 
Především jsem rád, že jsem se konečně trefil v mistrovském utkání. Vždyť naposledy jsem skóroval v I. lize na podzim doma proti Jablonci. Má branka v Třinci padla po rohu zahrávaném Michalem Lovětínským. Ondra Šourek ho prodloužil na první tyči, já si naběhl na zadní tyč a zde jsem míč lehce dopravil do sítě. Měl jsem štěstí, že se ke mně balón odrazil.

Kdy naposledy jste dal gól hlavou?

Tak na to se mne po zápase ptalo hodně lidí, kteří v Třinci nebyli, a já je bohužel musel zklamat. Gól jsem dal stehnem. Při psaní referátu a on-line přenosu se asi někdo spletl (smích).

Jaké je vaše hodnocení tohoto zápasu?

Myslím si, že jsme začali hodně aktivně, ovšem některé šance jsme nedokázali dotáhnout do úspěšného konce. Naštěstí nám pomohl vstřelený gól, což bylo proti domácímu Třinci velmi důležité. Ten se totiž snaží hrát na nulu a z brejků alespoň jednou skórovat. Po inkasované brance však domácí museli změnit hru, což jim příliš nevyhovovalo. Po druhém gólu už jsme zápas měli ve svých rukou.

Dolehla na hráče důležitost tohoto zápasu?

Tlak na nutnost výhry zde samozřejmě byl. My jsme si však byli vědomí svých kvalit a schopností. Věřili jsme, že v Třinci zvítězíme.

Jakou roli sehrálo, že v sestavě dostali přednost zkušení hráči?

Konečně se vyhrálo se, tudíž musíme být spokojení a sestavu hodnotit jako dobrou. Osobně jsem samozřejmě rád, že jsem opět nastoupil v základu. Jako každý hráč na lavičce sedím jen velmi nerad a proto mne absence v sestavě na Bystrc velmi mrzela. Snad jsem si nyní v Třinci opět o místo řekl.

Nyní vás čeká domácí duel s Bohemians…

Pokud chceme naplnit naše postupové ambice, tak musíme prakticky ve všech zápasech vyhrát. Nyní to bude platit dvojnásob, protože výhru po předchozích neúspěších dlužíme skvělým domácím fanouškům.

 
Aktuálně

Divizní juniorka podlehla třetiligové Vrchovině

Omlazený juniorský tým ve druhém duelu zimní přípravy změřil síly s účastníkem třetí nejvyšší soutěže MSFL - SFK Vrchovina. Celku z Kraje Vysočina podlehl 1:2 (0:2), když deset minut před koncem z penalty snižoval Matyáš Miška. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu