06.04.2016, Miroslav Fuks

Fotbalisté darovali 500 vstupenek zaměstnancům Automotive Lighting!

Fotbalisté darovali 500 vstupenek zaměstnancům Automotive Lighting!Utkání s Příbramí nebylo zapomenuto. Špatný výkon domácích fotbalistů a odchod množství fanoušků ze stadiónu už v průběhu tohoto duelu představuje z pohledu FC Vysočina výrazné memento a též důvod k omluvě. Tou nejlepší by jistě byla skvělá hra a tolik potřebné vítězství v nadcházejícím zápase proti Teplicím. Jihlavský klub však učinil ještě jeden netradiční krok.

 

Ve čtvrtek 7. dubna vyslal pětici fotbalistů – Petra Hronka, Josefa Bazala, Radka Voltra, Patrika Demetera a Jana Kotnoura – přímo za fanoušky, diváky a obyvateli našeho kraje do obou jihlavských výrobních závodů Automotive Lighting, aby zde v čase střídání směn na omluvu rozdali zaměstnancům této společnosti 500 vstupenek na bitvu proti Teplicím!

Prvoligoví fotbalisté si v netypické úloze vyslechli mnoho povzbuzujících slov do blížícího se těžkého utkání a zároveň se k nim znovu donesla i kritika výkonu v posledním domácím duelu. Samozřejmě došlo i na fotografování s fotbalisty v dresech a na rozdávání podpisů na hráčské karty.

  • fotky z akce najdete ZDE

 
Aktuálně

Třetí přípravný zápas a třetí porážka o gól

I z třetího letního přípravného duelu odešli fotbalisté FC Vysočina nejtěsněji o jednu branku poraženi. Na pražském stadiónku SK Prosek podlehli výrazně posílené Viktorii Žižkov 3:2 (1:1), když jihlavské branky zaznamenali Luis Arroyo a Stanislav Klobása. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Odehráno v 11:30
FK Viktoria Žižkov
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu