08.10.2006, Miroslav Fuks

Faldyna: „Štěstí se k nám v závěru přiklonilo“

Faldyna: „Štěstí se k nám v závěru přiklonilo“Po skvělém vstupu do sezóny, kdy Petr Faldyna vstřelil dvě branky do sítě Ústí nad Labem, se tento vyhlášený kanonýr na šest kol gólově odmlčel. Probuzení přišlo gólem v Třinci a další zápasy už stály za to. Faldyna brankářům Bohemians a Blšan nasázel pět branek, přičemž vsítil všechny góly svého týmu v těchto zápasech.

 
Na cestě z Blšan jsme se ho zeptali, jak tento zápas viděl?

Myslím si, že jsme nakonec zvítězili zaslouženě. Vypracovali jsme si více šancí než domácí a v závěru se k nám po zásluze obrátilo štěstí. Jen škoda, že jsme předchozí příležitosti neřešili lépe, do závěru duelu jsme mohli mít klid.

Věřil jste v 88. minutě po vyrovnání na 1:1, že ještě zvítězíte?

Popravdě řečeno jsem měl obavu, abychom ještě jednou neinkasovali…¨

Jak váš rozhodující gól padl?

Petr Vladyka kopal druhý roh v řadě a krásným centrem by balón posadil přímo na hlavu. Domácí obránci mne nechali trestuhodně volného.

Z pohledu psychiky útočníka je asi každý gól velmi důležitý…

To určitě. V několika zápasech po sobě jsem neproměnil několik vyložených šancí a proto jsem byl strašně rád, že jsme střeleckou krizi v Třinci protrhl. Proti Bohemians jsem si mnohem více věřil, což se nakonec pozitivně projevilo. Těšíme mne, že mne střelecké štěstí neopustilo ani v Blšanech.

 
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu