M-soft
 
08.10.2006, Miroslav Fuks

Faldyna: „Štěstí se k nám v závěru přiklonilo“

Faldyna: „Štěstí se k nám v závěru přiklonilo“Po skvělém vstupu do sezóny, kdy Petr Faldyna vstřelil dvě branky do sítě Ústí nad Labem, se tento vyhlášený kanonýr na šest kol gólově odmlčel. Probuzení přišlo gólem v Třinci a další zápasy už stály za to. Faldyna brankářům Bohemians a Blšan nasázel pět branek, přičemž vsítil všechny góly svého týmu v těchto zápasech.

 
Na cestě z Blšan jsme se ho zeptali, jak tento zápas viděl?

Myslím si, že jsme nakonec zvítězili zaslouženě. Vypracovali jsme si více šancí než domácí a v závěru se k nám po zásluze obrátilo štěstí. Jen škoda, že jsme předchozí příležitosti neřešili lépe, do závěru duelu jsme mohli mít klid.

Věřil jste v 88. minutě po vyrovnání na 1:1, že ještě zvítězíte?

Popravdě řečeno jsem měl obavu, abychom ještě jednou neinkasovali…¨

Jak váš rozhodující gól padl?

Petr Vladyka kopal druhý roh v řadě a krásným centrem by balón posadil přímo na hlavu. Domácí obránci mne nechali trestuhodně volného.

Z pohledu psychiky útočníka je asi každý gól velmi důležitý…

To určitě. V několika zápasech po sobě jsem neproměnil několik vyložených šancí a proto jsem byl strašně rád, že jsme střeleckou krizi v Třinci protrhl. Proti Bohemians jsem si mnohem více věřil, což se nakonec pozitivně projevilo. Těšíme mne, že mne střelecké štěstí neopustilo ani v Blšanech.

 
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu