07.09.2016, Miroslav Fuks

Jihlava bude hostit reprezentační duel U18: Česko vs. Finsko!

Jihlava bude hostit reprezentační duel U18: Česko vs. Finsko!Po dvou letech se do Jihlavy vrací mezinárodní fotbalové utkání! Ve čtvrtek 8. září si nenechte ujít přípravné fotbalové utkání reprezentačních výběrů Česka a Finska ve věkové kategorii U18. Tento duel se uskuteční na stadiónu FC Vysočina v Jiráskově ulici od 17:00 hodin. Vstupné na utkání je zcela zdarma!

 

Tým trenéra Luboše Kozla, o jehož angažování v uplynulých dnech intenzivně stála pražská Slavia, a asistenta Miroslav Holeňáka bude, stejně jako finský výběr, trávit soustředění v Jihlavě a okolí. I proto se odveta dvou zemí se lvem ve znaku uskuteční v sobotu 10. září od 11:00 hodin v Polné.

Konání mezistátních zápasů finančně podpořil Kraj Vysočina.

Nominaci českého týmu si můžete prohlédnout ZDE

 
Aktuálně

Moravská plynárenská: významný partner FC Vysočina

Společnost Moravská plynárenská už takřka dva roky náleží mezi hlavní partnery fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Moravská plynárenská patří mezi nejrychleji rostoucí dodavatele plynu na jihu Moravy. Svým zákazníkům, k nimž samozřejmě patří i FC Vysočina, nabízí nejvýhodnější plyn na trhu na dobu neurčitou s možností on-line sjednání. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu