10.09.2016, Miroslav Fuks

Hipp: Dostali jsme se do zlé situace, z níž se sami musíme dostat

Hipp: Dostali jsme se do zlé situace, z níž se sami musíme dostatPo třech úvodních dobře odehraných zápasech proti ligovým favoritům změřil jihlavský tým síly s celky, které primárně touží po záchraně. Výsledek? Vysočina byla v posledních třech zápasech možná vždy lepším celkem, ovšem nezískala v nich ani bod se skóre 0:6… K poslední prohře v Karviné se samozřejmě vyjádřil kouč Michal Hipp.

 

„Především cítím velké zklamání z výsledku. Na přípravu k zápasu jsme měli delší dobu a dobře jsme věděli, co od Karviné můžeme očekávat. Svojí hrou nás nijak nepřekvapila a rozhodně jsme nic nepodcenili. Samotný úvod duelu mnoho naznačil pro jeho další průběh. Domácí do utkání vstoupili s velkým odhodláním a elánem, nepoznali ztracený míč. Naopak my jsme začali se zbytečně velkým respektem. V úvodu měla Karviná o něco více ze hry, my jsme ale měli první šanci, když Vaculík nedokázal usměrnit centr Rosy. Poté přišel přímý kop a poměrně šťastná úvodní trefa domácích. My jsme pak zvedli hlavu a měli jsme náznaky šancí. Důležitým zlomem byla neproměněná tutovka Zoubeleho, který šel sám na brankáře a nezvládl koncovku. Naopak nastal o chvíli později roh Karviné a naše dvě hrubé chyby při kombinovaném bránění, které vyústily v druhou trefu domácích. Pro soupeře šlo o vítané uklidnění, stáhli se do obranného bloku a my jsme se snažili dostat zpět do zápasu. Bohužel, naši snahu zabrzdilo obnovené zranění Šuleka,“ řekl k prvnímu dějství jihlavský trenér.

Michal Hipp ve svém hodnocení pokračoval: „Hráčům jsme v poločase zdůraznili, kde nás tlačí bota, jak bychom na soupeře měli hrát a že bychom se Karviné měli vyrovnat nasazením a agresivitou. Od úvodu druhé pětačtyřicetiminutovky jsme se snažili o kontaktní gól, přičemž nejblíže jsme byli při šanci Rabušice. Jenže paradoxně poté přišel další nešťastný gól v naší síti po teči při skluzu Rosy. Karviná se poté ještě více zatáhla do kompaktního defenzivního bloku a hrozila z nepříjemných brejků přes křídelní prostory. My jsme šli do rizika a rozhodně nám nebylo možné upřít snahu s výsledkem ještě něco udělat. Měli jsme šanci a střely, jenže jsme opět selhali v efektivitě. Navíc máme problémy i v defenzívě. Další porážkou jsme se dostali do zlé situace, z níž se sami musíme dostat. Touha uspět nesmí zůstat jen u řečí, ale musí být přenesena i do výkonu. Po dnešním zápase však mám velké výhrady k výkonu některých hráčů.

Pozápasové ohlasy v sestřihu tradičně nabízí Youtube kanál Ježour TV. Krom komentáře trenéra Michala Hippa z tiskové konference přinášíme i slova záložníka Lukáše Zoubeleho a útočníka Michaela Rabušice.

 
Související
Aktuálně

Barbíny, fotbal, tropický ostrov i Mig 21. Stadion zažije Den s Enviropolem

Barbíny, auťáky, x-boxy, fotbalová školička pro děti, ale také Mig 21 nebo VIP fotbalový zápas osobností. To je jen zlomek toho, na co se můžete těšit už tuto neděli 22. května přímo na hlavním trávníku fotbalového stadionu FC Vysočina. Firma Enviropol, která je generálním partnerem FC Vysočina, tady totiž pořádá zdarma pro širokou veřejnost Den s... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu