30.09.2016, Miroslav Fuks

Michal Bílek: Podali jsme špatný výkon

Michal Bílek: Podali jsme špatný výkonPo dvou poměrně nadějných remízách příznivci FC Vysočina věřili, že se tým kouče Michala Bílka konečně dočká tolik potřebného vítězství. Jenže optimistický scénář nenastal. Jihlava důležité výhry nedosáhla a v domácím prostředí potvrdila, že Bohemians jsou dlouhodobě nad její síly. Přinášíme vám ohlasy hlavních aktérů tohoto utkání 9. kola ePojisteni.cz ligy.

 

„Podali jsme velmi špatný výkon, nezasloužili jsme si ani bod. Soupeř byl od začátku kvalitnějším celkem. Přestože jsme hráče upozorňovali na to, že Bohemka má ve svém středu mladé, běhavé a technicky zdatné hráče, kteří dobře kombinují, a že je jim třeba chodit do těla a nenechat je hrát, tak opak byl pravdou. Hosté měli na hřišti spoustu prostoru po celý zápas a přehrávali nás na všech postech. My jsme se pořádně do hry nedostali, šance jsme si nevytvářeli a nebezpeční jsme byli jen ze standardních situací, což je strašně málo. Dnes jsme zaslouženě prohráli,“ řekl na úvod tiskové konference domácí lodivod Michal Bílek, jenž musel překousnout první porážku na jihlavské lavičce.

Před jeho týmem je nyní reprezentační pauza: „Sami jsme se do této velmi špatné situace dostali a sami se z ní musíme vyhrabat. Je to nepříjemné, dnes jsme si přáli bodovat naplno, aby nadcházející ligová přestávka byla příjemnější, jenže nebude. Musíme se dát dohromady a tvrdě pracovat dál. Také věřím, že se dají dohromady někteří zdravotně absentující hráči. Na to, že nám někteří fotbalisté chyběli, se ale rozhodně nemůžeme vymlouvat. Ve fotbale je to běžné. Zatímco v předchozích dvou utkáních jsme si s tím docela poradili, tak nyní jsme na tyto výkony bohužel nenavázali. To, jak jsme dnes hráli, je pro mne velkým zklamáním. Do dalších zápasů k nasazení a zaujetí musíme přidat i větší herní kvalitu. Zatímco v minulých zápasech jsme si vytvářeli šance, tak dnes jsme si prakticky nevytvořili žádnou vyloženou příležitost. Byla to z naší strany obrovská křeč,“ povzdechl Bílek.

Pozápasové ohlasy v sestřihu tradičně nabízí Youtube kanál Ježour TV. Nabízíme slova stopera Jiřího Krejčí, útočníka Michaela Rabušice a trenérů Michala Bílka a Miroslava Koubka z tiskové konference.

 
Související
Aktuálně

Permanentkáři FCV, pro část z vás máme na stadiónu místo!

Po časech epidemie se konečně rozběhly české fotbalové soutěže, ovšem stadióny pod vlivem vládních opatření své brány nemohou otevřít dokořán. Dle ligového protokolu je na nich aktuálně místo pro zhruba 150 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme i... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 16:00
FC Vysočina Jihlava
SK Slovan Varnsdorf
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu