19.10.2016, Miroslav Fuks

FC Vysočina znovu hodlá poděkovat hasičům, policistům, záchranářům a vojákům!

FC Vysočina znovu hodlá poděkovat hasičům, policistům, záchranářům a vojákům!Dobré věci by se měly opakovat. Bez debaty to platí o projektu FC Vysočina s názvem „VYSOČINA DĚKUJE!“. Premiérově se uskutečnil na jaře 2015 a na podzim 2016 se dočká zaslouženého zopakování. Jihlavský fotbalový klub hodlá znovu otevřeně poděkovat všem hrdinům všedního dne, kteří za nás nasazují své životy - hasičům, policistům, záchranářům, městským policistům a vojákům. Jako projev velkých díků jim věnuje utkání 11. kola ePojisteni.cz ligy mezi FC Vysočina a FK Dukla Praha.

 

„Cítíme, že myšlenka vděku a podpory vůči složkám Integrovaného záchranného systému není v české společnosti dostatečně zakořeněna. Rádi bychom po více než roce znovu upozornili na to, co pro veřejnost denně konají policisté, hasiči, záchranáři či vojáci. Každý z nás už je minimálně jednou potřeboval a potřebovat bude. Projektem „VYSOČINA DĚKUJE“ chceme k této snaze a osvětě malou měrou přispět,“ zdůraznil Jiří Pech, předseda představenstva FC Vysočina.

Projektu bude věnováno utkání proti Dukle Praha, které je na programu v pátek 21. října od 18:00 hodin. „Pro tento duel, který je z našeho sportovního hlediska velice důležitý, uvolníme jihlavským městským policistům, vojákům z Náměště nad Oslavou a dále pak hasičům, záchranářům a policistům z Kraje Vysočina vstupenky v hodnotě více než 60.000 korun. Před utkáním hodláme věnovat finanční dar ve výši 15.000 Kč Vojenskému fondu solidarity, přičemž se tak stane za slavnostního přeletu vrtulníku z 22. základny vrtulníkového letectva Armády České republiky z Náměště nad Oslavou. Věříme, že se k poděkování připojí též sportovní fanoušci a zaplní náš stadión,“ uvedl ředitel klubu Zdeněk Tulis.

Předzvěstí chvályhodného projektu „VYSOČINA DĚKUJE“ se stalo zhotovení originální fotografie, která zve na utkání proti Dukle Praha a myšlenku poděkování těm, kteří za nás všechny denně nasazují své životy, prezentuje nejen v médiích. Vznikla ve spolupráci s jihlavskou agenturou SB Corporation a zúčastnila se jí pětice fotbalistů FC Vysočina – Michael Rabušic, Lukáš Vaculík, Petr Hronek, Antonín Rosa a Jan Hanuš.

  • fotoreportáž ze zrodu reklamních snímků naleznete TADY


 
Aktuálně

Předsezónní rozhovory s Lukášem Vaculíkem a Davidem Oulehlou

Na YouTube kanálu Ježour TV naleznete aktuální rozhovory před startem nového ročníku Chance Národní ligy. S osobami nepovolanějšími - Lukášem Vaculíkem, sportovním ředitelem klubu a předsedou představenstva, a samozřejmě též s koučem prvního týmu Davidem Oulehlou. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
×
Dnes v 17:30
FC Vysočina Jihlava
FC Zbrojovka Brno
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu