19.10.2006, Miroslav Fuks

Proti Opavě bude mít premiéru nová informační tabule!

Proti Opavě bude mít premiéru nová informační tabule!Dnes, tedy ve čtvrtek 19. října, proběhla na stadiónu FC Vysočina Jihlava v Jiráskově ulici montáž nového informačního panelu. Ten je součástí I. etapy rekonstrukce stadiónu a své ostré premiéry se dočká příští pátek 27. října při druholigovém duelu proti Opavě.

 
Dodavatelem přes 6 metrů široké a 3,5 metru vysoké plnobarevné tabule je firma NISASPORT-ELEKTRONIK. V porovnání se svojí předchůdkyní splní požadavky ČMFS pro nejvyšší soutěž a především výrazně zlepší informovanost a komfort diváků. Krom tradičních informací o skóre či času se fanoušci mohou těšit na grafickou prezentaci sestav, střídání, udělených karet a jmen rozhodčích. Tabule navíc bude prezentovat reklamy partnerů FC Vysočina a atmosféru utkání doplní atraktivními graficky zpracovanými hesly či tzv. „smajlíky“. Sportovní fanoušci tak nepochybně mají o důvod více, proč si nenechat ujít nadcházející domácí zápasy FC Vysočina!

Na závěr doplňme, že I. etapa rekonstrukce stadiónu FC Vysočina bude definitivně ukončena k 31. říjnu. Do té doby dozná konečné podoby parkoviště, protihluková stěna, oplocení a brány areálu a v neposlední řadě i interiéry rohových objektů.


 
Aktuálně

FC Vysočina do MOL Cupu vstoupí krajským derby proti Žďáru nad Sázavou

Po velmi dobrém vykročení do FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY je před fotbalisty FC Vysočina vstup do druhé tradiční soutěže – MOL Cupu. V úvodním kole národního poháru se Jihlava v krajském derby představí na půdě účastníka Divize D – FC Žďas Ždár nad Sázavou. Duel je na programu ve středu 17. srpna od 17:00 hodin. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
×
Dnes v 17:00
FC Žďas Žďár nad Sázavou
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu