07.02.2006, Redakce

První výraznou posilou je Ivo Svoboda

J I H L A V A - JIHLAVA - Necelých čtrnáct dní před zahájením "jarní" části Gambrinus ligy a den před odjezdem na soustředění do Rakouska se trenéři i fanoušci FC Vysočina dočkali první výrazné posily. Stal se jí zkušený útočník či ofenzivní záložník Ivo Svoboda (nar. 8.5.1977), který přichází minimálně na celé jaro z Českých Budějovic.

 
Hráč je nyní bez smlouvy a proto nyní budeme podmínky smlouvy a způsob působení, tedy hostování či přestup, v našem klubu dolaďovat. S určitostí s ním však můžeme počítat pro jaro. Věřím, že se nám do přestupního termínu, který je 15. února, podaří do týmu ještě někoho přivést," informoval nás ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis. Technicky dobře vybavený a velmi rychlý ofenzivní záložník nebo útočník v první lize dosud nastoupil v šesti sezónách, objevil se v devadesáti zápasech a vstřelil 9 branek. Ve druhé lize hrál v osmadvaceti zápasech a skóroval dvakrát. Svoboda s fotbalem začínal v Litomyšli, poté v Chrudimi, Ratíškovicích a v Chocni. Jako talentovaný útočník přestoupil v roce 2000 do Slavie, kde se ale hned neuchytil a v témže roce na podzim hostoval v Plzni. Na hostování do Budějovic přišel v lednu 2001. V létě se vrátil do Slavie, okusil i atmosféru kvalifikace Ligy mistrů, ale po příchodu trenéra Beránka na něj místo v kádru nezbylo. Proto se rozhodl pro přestup do Českých Budějovic. Tam se v základní sestavě nedokázal zabydlet a na podzim 2004 hostoval v Drnovicích. Po návratu do Dynama dostával šance až pod trenérem Ciprem. Na konci sezóny se rozhodl nepodepsat novou smlouvu a zůstal v „B“ týmu.
 
Aktuálně

F:NL - 19. kolo: FC Vysočina vs. Varnsdorf - stream utkání

Fotbal se dočkal jarního restartu! V prvním domácím duelu proti FK Varnsdorf nám budete moc scházet na tribunách, tudíž věříme, že si alespoň nenecháte ujít živý přenos utkání na klubovém webu. Držte nám palce! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu