06.12.2016, Miroslav Fuks

Program zimní přípravy FC Vysočina

Program zimní přípravy FC VysočinaSobotní zápas proti Liberci nepředstavoval pro fotbalisty FC Vysočina tečku za letošním fotbalovým rokem. Prvoligový tým totiž počínaje dnešním dnem pokračuje v tréninkovém procesu, který potrvá do pátku 9. prosince. Mančaft se znovu sejde na prahu zimní přípravy ve středu 4. ledna.

 

Fotbalisté se budou převážně připravovat v domácím prostředí, kde mohou využít kvalitních tréninkových podmínek, dobře připravených terénů, umělé trávy v areálu Na Stoupách, dobře vybavené posilovny na stadiónu a zázemí Hotelu Gustav Mahler. V pátek 6. ledna absolvují nezbytné funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Tým tentokrát vynechá zápasy v rámci Tipsport cupu, přičemž během zimy plánuje sehrát 9 přípravných duelů v rytmu středa - sobota. Řada z nich se uskuteční na jihlavské umělé trávě.

Na počátku února si tým odskočí na jih Slovenska, kde sehraje přípravný duel v Dunajské Strede. Generálku na start ePojisteni.cz ligy obstará v sobotu 11. února duel v Liberci. Fotbalové jaro vypukne 18. února na půdě Slavie Praha.

  • program zápasů v zimní přípravě najdete TADY

 
Aktuálně

Dvacetiletí FC Vysočina - ročník 2013/14

Letní přestupové období přineslo jedno z největších hráčských „zemětřesení“ v dějinách klubu. Vysočina v průběhu roku 2013 do přestupů uvolnila nejvyšší sumu ve svých dějinách. „Přivedli jsme mnoho nových hráčů, kteří mají talent, kvalitu a perspektivu. Jsme přesvědčeni, že tato strategie je správná a představuje výbornou investici do budoucnosti... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FK Dukla Praha
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu