06.12.2016, Miroslav Fuks

Program zimní přípravy FC Vysočina

Program zimní přípravy FC VysočinaSobotní zápas proti Liberci nepředstavoval pro fotbalisty FC Vysočina tečku za letošním fotbalovým rokem. Prvoligový tým totiž počínaje dnešním dnem pokračuje v tréninkovém procesu, který potrvá do pátku 9. prosince. Mančaft se znovu sejde na prahu zimní přípravy ve středu 4. ledna.

 

Fotbalisté se budou převážně připravovat v domácím prostředí, kde mohou využít kvalitních tréninkových podmínek, dobře připravených terénů, umělé trávy v areálu Na Stoupách, dobře vybavené posilovny na stadiónu a zázemí Hotelu Gustav Mahler. V pátek 6. ledna absolvují nezbytné funkční a diagnostické testy na Fakultě tělesné výchovy a sportu v Praze. Tým tentokrát vynechá zápasy v rámci Tipsport cupu, přičemž během zimy plánuje sehrát 9 přípravných duelů v rytmu středa - sobota. Řada z nich se uskuteční na jihlavské umělé trávě.

Na počátku února si tým odskočí na jih Slovenska, kde sehraje přípravný duel v Dunajské Strede. Generálku na start ePojisteni.cz ligy obstará v sobotu 11. února duel v Liberci. Fotbalové jaro vypukne 18. února na půdě Slavie Praha.

  • program zápasů v zimní přípravě najdete TADY

 
Aktuálně

Vysočina se těší na páteční magnet kola proti Zbrojovce Brno

Nadcházející 9. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídne jasný magnet. V pátek 20. září od 18:00 hodin je v Jihlavě na programu atraktivní utkání aspirantů na postup a derby duel FC Vysočina vs. Zbrojovka Brno! Důležitou bitvu o „šest“ bodů byste si rozhodně neměli nechat ujít! Přijďte Vysočinu podpořit! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 18:00
FC Vysočina Jihlava
FC Zbrojovka Brno
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu