21.03.2017, Martin Líbal

ARAX: Plichta je pro nás největší výhra

ARAX: Plichta je pro nás největší výhraMy z ARAXu hrajeme už dlouho evropskou ligu a máme obrovský potenciál se tady udržet. Cesta sem nebyla jednoduchá. Ve všech soutěžích jsme postupně vyskákali nahoru, a i když to byl ze začátku jen okresní přebor, těšilo nás to. Postupně se ukázalo, že porážíme i slavné tuzemské kluby a prokopali jsme se až do I. ligy, kde stále držíme první příčky. A odtud rovnou do světa.

 

Ze všeho nejvíc si vážíme našich fanoušků, protože ti nás ženou do extrémních výkonů. Vždycky tady platila úzká paralela - když podáte skvělý výkon, fanoušek to ocení. Toho se naši kluboví hráči drží. Nikdy nestojí na jednom fleku, ale lítají po celém placu. Mají vytříbenou techniku, která se kvalitativně nedá srovnávat s jiným manšaftem. A dá se těžko napodobit, protože ji pilují už od přípravky. Náš tým trenérů se hráčům věnujeme ihned po nástupu do klubu. Vtloukáme jim naše zavedené herní návyky a poctivý přístup ke každému zápasu. ARAX často nové hráče nenakupuje, protože si pohodlně vystačí se základní sestavou. Někdy je ale potřeba zajistit hráče na hostování, nebo rovnou domluvit přestup. Kdo chce ale kopat za ARAX, musí projít přísnou dovednostní kontrolou a testy způsobilosti ke kolektivní hře. Protože i když na jednotlivci záleží, pořád je to týmová práce. A za to ve výsledku sklízíme potlesk.

Na počasí a podmínkách nezáleží, spíš naopak. Někdy je to solidní adrenalin - mráz, vedro, déšť, rozkopaný plac a bahno, to nás nezastaví. Extrémy jsou výzva a my je zvládneme. Vždycky nám posunou hranice a o to víc nás pak těší výsledek. Výsledek je to, o co nám jde nejvíc. A světe div se, většinou je to plichta. Plichta totiž v našich pravidlech znamená, že jdou oba manšafty z hřiště s maximální spokojeností a navíc s cennými body.

To, co naši hlavní trenéři v kabinách domluvili, je pro naší sestavu svaté. Role jsou jasně přiděleny a každý ví, co má dělat. Nefaulujeme a nehrajeme zákeřně, bezdůvodně se neválíme a nesimulujeme. Kdo by to udělal, pěkně by to od trenéra schytal a šel hned z placu. Nikdy neuhneme, naše zeď je pevná, a když už jednou na něco kývneme, tak to dohrajeme až do konce. Bez karet a vyloučení.

A proto vyzýváme všechny manšafty, které berou tenhle náš sport vážně, aby si s námi přišly zahrát férovou hru na poli průmyslových izolací.

IZOLACE ARAX JIHLAVA

Fandíme fotbalu, zejména tomu našemu jihlavskému a jsme jeho partnerem. IZOLACE ARAX jsou profíci v průmyslových izolacích. Původně menší firma se rozrostla a vydobyla si pevné místo na stavebním trhu.

Specializujeme se na izolace ve výrobních halách, kotelnách, chemickém průmyslu a energetice.

Provádíme veškeré průmyslové izolace, od tepelných izolací kotlů a potrubí, přes izolace vzduchotechniky, protihlukové izolace až po izolace chladu. Provádíme i protipožární izolace, dále protipožární ucpávky potrubí a elektrokanálů, které jsou dnes nedílnou součástí ve výstavbě. Na všechny tyto typy izolací je firma certifikována.

Jsme schopni zhotovit kompletní projekt izolací od navržení a dodání vhodného materiálu až po kvalitní a rychlou realizaci s využitím nejmodernějších technologií. K tomu nám napomáhá efektivně sestavený tým techniků a montérů, ale i moderně vybavená dílna s klempířskými stroji MABI.

V roce 2006 jsme se rozrostli o dceřinou společnost IZOLACE ARAX ŽILINA, s.r.o.

Naší vizitkou jsou perfektně provedené izolace a spokojení zákazníci v tuzemsku, Evropě i zámoří.

Cíle společnosti:

  • Systematicky vytvářet rozvíjející se společnost, která bude zaměřena na detail a preciznost provedení jednotlivých zakázek.
  • Sledovat a zajišťovat nové technologie v naší oblasti pro absolutní spokojenost zákazníka.
  • Rozvinout u každého zaměstnance jeho kreativitu, samostatnost a podpořit ho v jeho osobním vývoji.

Motta:

  • „Spokojený zákazník - naše nejlepší vizitka“.
  • „Každý jednotlivec utváří společnost a přispívá k jejímu vývoji“.

Těšíme se na spolupráci.

 
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu