27.03.2017, Redakce

Mzdy na Jihlavsku rostou a co ta vaše?

Mzdy na Jihlavsku rostou a co ta vaše?Věřili byste tomu, že se lidé pro pracovní místa shánějí čím dál tím hůře? A to i na Jihlavsku, kde stále roste průměrná mzda. Jak je na tom váš plat? Není ten nejlepší čas pro změnu zaměstnaní, nebo vyjednání si nových podmínek?

 

Po prvním čtvrtletí letošního roku činila na Vysočině průměrná mzda 24 249 korun, což znamenalo nárůst 5,9% oproti stejnému období loni. Lidé z Vysočiny tak dostali průměrně přidáno kolem 1354 korun, což jsou údaje Českého statistického úřadu a nikoliv nějaké dohady.

Podle pracovní agentury Grafton Recruitment je v současné době málo zájemců o práci, a tak se zaměstnavatelé velmi snaží, aby nějaké nové ulovili. A ještě jeden důležitý faktor hraje do karet všem těm, kdo si budou chtít na Vysočině vyjednávat pracovní podmínky. Kraj se totiž dlouhodobě vylidňuje a tento úbytek rozhodně nepřestává.

To je sice špatná zpráva pro politiky a také pro ty, kdo práci nabízejí, ovšem pro všechny, kdo práci hledají, nebo jsou ve stávající práci nespokojeni, to znamená pravý opak.

Pokud totiž už nějakou dobu toužíte práci změnit, pak právě nyní je ten pravý čas. Zaměstnavatelé snášejí potenciálním zaměstnancům totiž skoro modré z nebe, jen aby je právě jejich nabídka zaujala. Snaží se zaujmout nejenom nabídkou dostatečně atraktivní mzdy, ale také celého systému všech možných benefitů, včetně dnů dovolené navíc, zdravotního volna, anebo třeba i dopravy do zaměstnání.

Pokud tedy vaše mzda výrazně pokulhává za celostátním průměrem, cítíte se přezaměstnaní, nebo naopak nevyužití, zkrátka pokud podmínky na vašem pracovišti nejsou právě růžové, nestrkejte hlavu do písku, ale situaci rozhodně řešte. Obraťte se na personální agentury, nebojte se je sami oslovit a problém řešit společně s nimi. Za poslední roky máte totiž právě nyní všechny trumfy na vaší straně a bylo by velkou chybou toho nevyužít.

Pozice na Vysočině najdete ZDE.

O Grafton Recruitment Czech Republic

Grafton Recruitment, s.r.o. byla založena v roce 1994 a v současné době je zastoupena 15 pobočkami po celé ČR: v Praze, Brně, Jihlavě, Ostravě, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích, Plzni, Zlíně, Liberci, Olomouci, Hradci Králové a Kolíně. Grafton Recruitment nabízí efektivní řešení v otázkách náboru, ať už se jedná o jednorázové vyhledání zaměstnance nebo velkoobjemové nábory pro soukromý i veřejný sektor. Specializuje se dále na agenturní zaměstnávání formou dočasného přidělování. Připravuje také na míru řešení outsourcingu nebo kompletní zajištění servisu náboru řízením celého procesu jako hlavní dodavatel.

Patří rovněž mezi přední poskytovatele outplacementových služeb a poradenství nebo výběru zaměstnanců pomocí assessment center, speciálních testů a dodatečně nabízí poradenský servis v oblasti lidských zdrojů.

Adresa pobočky v Jihlavě: Palackého 18, 586 01 Jihlava
E-mail: jihlava@grafton.cz, Tel.: +420 567 588 911

Více informací na www.grafton.cz

 
Aktuálně

FC Vysočina proti Prostějovu potřebuje zvítězit

Čtyři dny po pohárovém svátku se mohou fanoušci FC Vysočina těšit na další domácí duel. Zatímco proti prvoligovému Hradci Králové mohli jihlavští fotbalisté hrát uvolněně, tak v neděli 1. října je od 17:00 hodin čeká o poznání větší tlak. Proti Prostějovu by potřebovali zvítězit a po dlouhých pěti kolech konečně bodovat naplno. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2023 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu