07.04.2017, Miroslav Fuks

Cena Českého klubu fair play pro Antonína Rosu

Cena Českého klubu fair play pro Antonína RosuAntonín Rosa, třicetiletý stoper FC Vysočina, obdržel cenu Českého klubu fair play. Stalo se tak v rámci slavnostního vyhlášení a ocenění férových činů z oblasti sportu, které dnes před polednem proběhlo v kongresovém centru České národní banky v Praze.

 

Rosa se v listopadovém prvoligovém zápase proti Zlínu za stavu 1:1 přiznal k teči, která změnila směr střely zlínského hráče, a míč skončil v jihlavské síti. Rozhodčí se domnívali, že střelu tečoval zlínský útočník, a branku kvůli ofsajdu neuznali. Po Rosově férovém gestu ale verdikt změnili.

Jihlavský obránce bezprostředně po inkriminovaném utkání řekl novinářům: „Když ke mně rozhodčí přišel a na rovinu se na moji teč zeptal, tak mi nezbylo nic jiného, než říct, že ano. Stejně to všichni viděli na videu a to by vrhalo opravdu špatný stín na moji osobu. To bych byl za blbce. Takový přístup beru jako samozřejmou věc.“

 
Aktuálně

Vysočina sehraje poslední venkovní duel sezóny – ve Vlašimi

Ojedinělá, v negativním ohledu nezapomenutelná a vlekoucí se fotbalová sezóna jde do finiše. FC Vysočina v sobotu 11. července od 17:00 hodin čeká poslední venkovní duel na půdě FC Sellier & Bellot Vlašim. Jihlavský tým se na středočeském stadiónu představí popáté, přičemž zde dosud nikdy neprohrál. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 17:00
FC Graffin Vlašim
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu