07.04.2017, Miroslav Fuks

Cena Českého klubu fair play pro Antonína Rosu

Cena Českého klubu fair play pro Antonína RosuAntonín Rosa, třicetiletý stoper FC Vysočina, obdržel cenu Českého klubu fair play. Stalo se tak v rámci slavnostního vyhlášení a ocenění férových činů z oblasti sportu, které dnes před polednem proběhlo v kongresovém centru České národní banky v Praze.

 

Rosa se v listopadovém prvoligovém zápase proti Zlínu za stavu 1:1 přiznal k teči, která změnila směr střely zlínského hráče, a míč skončil v jihlavské síti. Rozhodčí se domnívali, že střelu tečoval zlínský útočník, a branku kvůli ofsajdu neuznali. Po Rosově férovém gestu ale verdikt změnili.

Jihlavský obránce bezprostředně po inkriminovaném utkání řekl novinářům: „Když ke mně rozhodčí přišel a na rovinu se na moji teč zeptal, tak mi nezbylo nic jiného, než říct, že ano. Stejně to všichni viděli na videu a to by vrhalo opravdu špatný stín na moji osobu. To bych byl za blbce. Takový přístup beru jako samozřejmou věc.“

 
Aktuálně

Vítaný dárek? Permice na jarní bitvy o postup nebo klubové suvenýry!

Lámete si hlavu nad vhodným vánočním dárkem pro své blízké? Chcete podpořit klub svého srdce? Máme pro vás řešení! Každého jistě potěší permanentní vstupenky na jarní fotbalové bitvy o postup do nejvyšší soutěže! Permice na sedm veledůležitých domácích duelů a též na případnou baráž zakoupíte za 600 Kč! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu