08.04.2017, Miroslav Fuks

Sportovec Kraje Vysočina 2016: ceny pro Jana Hanuše a Zdeňka Tulise

Sportovec Kraje Vysočina 2016: ceny pro Jana Hanuše a Zdeňka TuliseKraj Vysočina v pátek 7. dubna ve Žďáře nad Sázavou slavnostně vyhlásil výsledky ankety Sportovec Kraje Vysočina 2016. Odborná porota tímto titulem ocenila skvělou sezónu brankáře FC Vysočina Jana Hanuše. Prestižní cenu za přínos pro sport obdržel Zdeněk Tulis, ředitel a místopředseda představenstva FC Vysočina.

 

Osmadvacetiletý Jan Hanuš v mužské kategorii Sportovce Kraje Vysočina zvítězil před vytrvalostním běžcem Vladimírem Srbem a před třetím Davidem Lupačem, jenž se věnuje silovému trojboji. Jan Hanuš je dlouholetou oporou prvoligových jihlavských fotbalistů. Deníkem SPORT byl zařazen do ideální jedenáctky ePojisteni.cz ligy za podzim 2016. Prakticky bez přerušení triumfuje v anketě fanoušků o Hráče měsíce FC Vysočina.

Zdeněk Tulis osobně převzal Cenu za přínos pro sport v Kraji Vysočina. Tento bývalý fotbalový gólman působil například v Dukle Praha, Slovanu Bratislava a Sigmě Olomouc. V československé lize nastoupil k 86 utkáním. Je vítězem Československého poháru 1982. Už téměř dvacet let je ředitelem FC Vysočina Jihlava a stojí tak za obrovským a z historického pohledu nebývalým vzestupem klubu a vůbec fotbalu v Kraji Vysočina. FC Vysočina se díky práci jeho realizačního týmu zařadil mezi nejlepší fotbalové mládežnické bašty v Česku, dvakrát vybojoval postup do nejvyšší ligy a dostal se do semifinále národního poháru. FC Vysočina už pět let působí v nejvyšší české fotbalové soutěži.

  • kompletní výsledky tradiční ankety naleznete ZDE

 
Aktuálně

Vysočina sehraje poslední venkovní duel sezóny – ve Vlašimi

Ojedinělá, v negativním ohledu nezapomenutelná a vlekoucí se fotbalová sezóna jde do finiše. FC Vysočina v sobotu 11. července od 17:00 hodin čeká poslední venkovní duel na půdě FC Sellier & Bellot Vlašim. Jihlavský tým se na středočeském stadiónu představí popáté, přičemž zde dosud nikdy neprohrál. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu