22.06.2017, Jan Široký

FC Vysočina se na největším světovém turnaji U10 neztratil!

FC Vysočina se na největším světovém turnaji U10 neztratil!Více než tisícovka týmů z celého světa se zapojila do největšího turnaje věkové kategorie U10 – Champions Trophy. Od ledna do května proběhlo 38 kvalifikačních turnajů, ze kterých postoupilo pouhých 128 týmů do finálových bojů. FC Vysočina si své místo ve finále zajistil jednoznačným vítězstvím na turnaji v rakouském Katsdorfu. Stal se tak jedním z pěti českých postoupivších týmů.

 

Finále největšího fotbalového utkání proběhlo od 16. do 18. června 2017 ve Vídni. Mladé fotbalové naděje z Vysočiny se zvučných jmen nezalekly a první den se po třech vítězstvích, třech remízách a jedné prohře probojovaly do skupiny, kde se rozhodovalo o 32. – 64. místě. Hned první nedělní zápas s Interem Milán však naznačoval, že se začíná přiostřovat. Hlavně neproměňování šancí jihlavských střelců přineslo čtyři těsné porážky nejen s Interem, ale i s Legií Varšava, Auhof Center nebo anglickým Newcastlem. Dva vítězné zápasy s First Vienna a LASK Linz pak Vysočině vynesly konečné 59. místo. Vítězem turnaje se stala anglická Chelsea, druhé místo patřilo Benfice Lisabon a třetí skončil Juventus Turin.

Kromě spousty zkušeností z náročného třídenního turnaje si desetiletí borci z Jihlavy odvezli i krásné a nezapomenutelné zážitky.

Hráči Vysočina Jihlava na Champions Trophy nastoupili ve složení Matyáš Široký, Jan Benedikt Doležel, Radek Palán, Ondřej Stratil, Matěj Kotrba, David Pospíchal, Michal Sedláček, Radek Šmarda, Jiří Novotný, Filip Svoboda a Tobiáš Neruda a pod vedením trenéra Jana Širokého.

Celému týmu děkujeme za reprezentaci!

 
Aktuálně

S Třincem si poradil i starší dorost

Starší dorost v Moravskoslezské lize najíždí na vítěznou vlnu! Třetí výhru v řadě bez inkasované branky si připsal dnes, kdy, podobně jako "áčko", přehrál Třinec - 3:0 (1:0). Dvakrát skóroval Lukáš Fila, jednu branku přidal Kryštof Crhan. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu