23.06.2017, Miroslav Fuks

Valná hromada potvrdila změny ve vedení FC Vysočina

Valná hromada potvrdila změny ve vedení FC VysočinaDnešní zasedání valné hromady FC Vysočina potvrdilo avizované změny v nejvyšším vedení klubu. Do představenstva byl kooptován nově jmenovaný ředitel klubu Mgr. Jan Staněk, LL.M.. Ten na postu místopředsedy představenstva nahradil Ing. Zdeňka Tulise, jenž naopak pozici ředitele FC Vysočina po dvaceti letech opouští.

 

Dlouholetý ředitel Zdeněk Tulis bude v FC Vysočina nadále angažovaný v klubovém managementu. Zároveň by měl vykonávat funkci předsedy dozorčí rady společnosti, do níž byl kooptován v rámci dnešní valné hromady.

Připomeňme, že nejvyšší řídící orgán akciové společnosti FC Vysočina Jihlava je tříčlenný, přičemž jeho předsedou je Ing. Jiří Pech. Ten je dlouhé roky spjatý se stavební a developerskou skupinou PSJ, kde zastává post člena představenstva PSJ, a.s., a zároveň je předsedou představenstva PSJ Investors CZ a.s. V představenstvu jej nyní doplňují již zmíněný místopředseda Jan Staněk a členka představenstva Jarmila Vaculíková.


Ing. Jiří Pech, předseda představenstva FC Vysočina Jihlava, a.s.

 
Aktuálně

Aleš Křeček: Velká škoda, že jsme super výsledek neudrželi

Celkem 11 bodů z šesti utkání přivezli jihlavští fotbalisté z venkovních duelů FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY v probíhajícím ročníku. Poslední podzimní bodík přidali na půdě jednoho z favoritů II. ligy – Viktorie Žižkov. Velká škoda, že se mladíkům FC Vysočina nepodařilo nejtěsnější vedení udržet až do konce, stejně jak se to předtím povedlo v Chrudimi či... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Odehráno v 13:30
FK Viktoria Žižkov
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu