23.06.2017, Miroslav Fuks

Valná hromada potvrdila změny ve vedení FC Vysočina

Valná hromada potvrdila změny ve vedení FC VysočinaDnešní zasedání valné hromady FC Vysočina potvrdilo avizované změny v nejvyšším vedení klubu. Do představenstva byl kooptován nově jmenovaný ředitel klubu Mgr. Jan Staněk, LL.M.. Ten na postu místopředsedy představenstva nahradil Ing. Zdeňka Tulise, jenž naopak pozici ředitele FC Vysočina po dvaceti letech opouští.

 

Dlouholetý ředitel Zdeněk Tulis bude v FC Vysočina nadále angažovaný v klubovém managementu. Zároveň by měl vykonávat funkci předsedy dozorčí rady společnosti, do níž byl kooptován v rámci dnešní valné hromady.

Připomeňme, že nejvyšší řídící orgán akciové společnosti FC Vysočina Jihlava je tříčlenný, přičemž jeho předsedou je Ing. Jiří Pech. Ten je dlouhé roky spjatý se stavební a developerskou skupinou PSJ, kde zastává post člena představenstva PSJ, a.s., a zároveň je předsedou představenstva PSJ Investors CZ a.s. V představenstvu jej nyní doplňují již zmíněný místopředseda Jan Staněk a členka představenstva Jarmila Vaculíková.


Ing. Jiří Pech, předseda představenstva FC Vysočina Jihlava, a.s.

 
Aktuálně

Permanentkáři FCV, pro část z vás máme na stadiónu místo!

Po časech epidemie se konečně rozběhly české fotbalové soutěže, ovšem stadióny pod vlivem vládních opatření své brány nemohou otevřít dokořán. Dle ligového protokolu je na nich aktuálně místo pro zhruba 150 osob. FC Vysočina, stejně jako ostatní kluby, s nabídkou vstupu na utkání v první řadě oslovil své sponzory a VIP hosty. Místo však máme i... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 16:00
FC Vysočina Jihlava
SK Slovan Varnsdorf
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu