19.07.2017, Miroslav Fuks

Kopecký: Ve druhé půli výkon nebyl podle představ

Kopecký: Ve druhé půli výkon nebyl podle představNebyl to výsledkově ani herně vydařený přípravný zápas. Vysočina ve Velkém Meziříčí nedokázala zužitkovat množství gólových příležitostí a nakonec se na očekávanou výhru proti houževnatému a dobře hrajícímu soupeři hodně nadřela. Spokojen nemohl být ani kouč Ivan Kopecký.

 

„V prvním poločase jsme byli aktivní, pohybliví a našemu výkonu scházelo přesnější zakončení. Minimálně tři velké šance volaly po brance. Ve druhém dějství výkon rozhodně nebyl dle mých představ. Nebyli jsme tak pohybliví, čekali jsme, všechno nám dlouho trvalo, přechodová fáze byla hrozně pomalá. Soupeři stačilo stát před šestnáctkou a my se s tím nedokázala vypořádat. Velké Meziříčí dnes podalo slušný a sympatický výkon. Každopádně jsem hrozně rád, že jsme dnešní utkání hráli, protože nám zase něco ukázalo,“ uvedl trenér Kopecký.

Jihlavský lodivod objasnil i některé absence hráčů: „Rabušice trápí dlouhodobější zdravotní problém, takže uvidíme, jak se to u něj bude vyvíjet. Vaculík se blíží k závěrečnému stanovisku ke stavu jeho svalu, ovšem chceme ještě chvíli počkat, abychom nic neuspěchali. Novotný by měl zítra začít naplno trénovat a Štěpánka dnes tahal přitahovač, tudíž jsme jej nechali odpočívat. S testovaným Brazilcem Frizonim jsme se včera rozloučili. Srbský středopolař Milisavljević do utkání proti Velkému Meziříčí zasáhl, přičemž o jeho případném angažování rozhodneme ještě před sobotní generálkou proti Bahrajnu.“

Slova Ivana Kopeckého nabízí i Youtube kanál Ježour TV

 
Aktuálně
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2022 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu