M-soft
 
30.07.2017, Miroslav Fuks

Petr Hronek: Hlavičku jsem chtěl moc umisťovat

Petr Hronek: Hlavičku jsem chtěl moc umisťovatStřední záložník Petr Hronek nemohl být po utkání v Karviné spokojen. Nejenže jeho tým po dobrém vstupu do utkání podlehl Karviné, ale byl to on, kdo za stavu 1:0 neproměnil největší jihlavskou šanci na vyrovnání. Nabízíme vám jeho komentář ke startu FC Vysočina v novém ročníku HET ligy.

 

Po nadějném začátku bohužel odjíždíme s prázdnou. Hrozně nás sráží lacině inkasované góly a naopak se strašně nadřeme na vstřelení branky. Platilo to v uplynulé sezóně, v letní přípravě i teď v Karviné. Vážně nevím, v čem je problém.

Opravdu jste nezačali špatně a hráli jste lépe, než Karviná...
Vážně si myslím, že jsme hráli dobře. Plnili jsme pokyny, zastupovali jsme se, byli jsme aktivní a vypracovali jsme si šance. Jenže nás zlomil obdržený gól z penalty. Ta možná byla sporná, těžko ji bezprostředně po utkání posuzovat.

Tvoje hlavička po centru Tondy Rosy volala po vyrovnání. Berkovec však tvůj pokus dokázal vyrazit na roh...
Mrzí mne, že jsem balón hlavou lépe netrefil. Asi šlo o moji nešikovnost. Asi jsem hlavičku chtěl moc umisťovat a nakonec mi sklouzla tak, že jsem trefil přesně prostor pod břevnem, kde stál připravený Berkovec. Nakonec tak s touto velkou šancí neměl tolik práce. Velká škoda, protože vyrovnání těsně před poločasem nám mohlo psychicky hrozně pomoci. 

Po brance na 2:0 se čekal váš nápor, ale spíše se zdálo, že jste herně odešli...
Pokud inkasujeme lacinou branku a naopak sami nejsme schopní některou z šancí proměnit, tak je poté dobývání defenzívy soupeře strašně těžké. Zvlášť v Karviné, kde se nikomu nehraje dobře. Dnes nás domácí opět přebojovali.

 
Související
Aktuálně

Využijte předprodej vstupenek na Pardubice! Brzkým nákupem ušetříte!

Fotbalisté FC Vysočina vykročí na cestu za návratem mezi českou elitu! Podpořte je v úvodní domácí bitvě proti ambiciózním Pardubicím! Staňte se dvanáctým hráčem svého týmu v pátek 27. července od 18:00 hodin! Vždyť společně jsme silnější! Jak na tento duel zakoupit vstupenky? Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu