14.08.2017, Miroslav Fuks

Vysočina ve středu vstoupí do MOL Cupu duelem ve Vyškově

Vysočina ve středu vstoupí do MOL Cupu duelem ve VyškověFotbalisté FC Vysočina ve středu vstoupí do bojů o národní pohárovou trofej. Ve 2. kole MOL Cupu se od 18:00 hodin představí na stadiónu MFK Vyškov, devátého celku loňského ročníku MSFL. Jihlavský prvoligový tým rozhodně nebude chtít proti třetiligistovi dopustit komplikace a překvapení.

 

„Ve Vyškově nemůžeme nic podcenit. Příklad Brna, které vypadlo s HFK Olomouc, je pro nás dostatečně varující. Věřím, že ve Vyškově budeme herně dominovat, protrhneme střelecké trápení úvodních ligových kol a bez komplikací postoupíme do 3. kola pohárové soutěže. Předpokládáme, že se sestava bude dílčím způsobem lišit od té, která v pátek nastoupila v Edenu. Disponujeme početným kádrem a někteří hráči momentálně nemají dostatečné herní vytížení,“ řekl před středečním duelem MOL Cupu asistent trenéra Michal Zach.

Vyškov vede bývalý prvoligový stoper Slovácka a Brna Jan Trousil. Jeho tým do 2. kola MOL Cupu postoupil díky výhře 0:3 ve Velké Bíteši. Daří se mu i v novém ročníku MSFL, neboť na úvod přehrál 2:1 Valašské Meziříčí (góly: Matocha a Studený) a v sobotu uspěl na půdě Odry Petřkovice 0:2 (góly: Matocha a Koudelka).

Snímek z loňského pohárového utkání, kdy se FC Vysočina ve 2. kole MOL Cupu představil v Klatovech

 
Související
Aktuálně

Aktuální komentář Lukáše Vaculíka

Přinášíme komentář Lukáše Vaculíka, sportovního ředitele a člena představenstva FC VYSOČINA JIHLAVA, a.s., k aktuálním tématům, která hýbou českým fotbalem. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu