M-soft
 
27.09.2017, Jan Staněk

Jak to viděl ředitel?

Jak to viděl ředitel?Pohár – postup, liga – výhra. Tímto výčtem bych mohl dnešní sloupek ukončit, protože po utkání v Jablonci není důležité, jaká cesta k těmto výhrám vedla, ale že jsme jich společně dosáhli. Mužstvo ukázalo vnitřní sílu, a i když se mu nedařilo ve všech chvílích herně, ukázalo, že chce a hlavně, že je schopno vítězit.

 

Budeme jen doufat, že nedělní velké oddechnutí si po výhře nad Baníkem povede k velkému nadechnutí se k dobrému výkonu v zápase se Sigmou. Tím bychom definitivně uvrhli v zapomnění jablonecký nářez.

S Baníkem se hrálo těžko, protože byl zakopaný na vlastní půlce a do fotbalu se moc nepouštěl. O to nebezpečnější byl ze standardek. Vůbec naším stoperům ty souboje s útočníkem Šašinkou nezávidím. Je tak velký, že snaha přetlačit ho v souboji má k úspěchu asi tak daleko jako snaha vytlačit ve škodovce ze silnice tatrovku naloženou pískem. Stejně tak to měl Davis nesmírně těžké s trojicí ostravských stoperů.

Doprovodný program utkání spojený s Víkendem otců se hodně podařil. Co jsem viděl, tak děti si zajištěné atrakce moc užily a snad je spolu s rodiči nadchl i hlavní fotbalový program. Doufám, že tři domácí vítězství v řadě a nynější atraktivní hra Sigmy v neděli přivedou na stadion co nejvíce fanoušků. Také věřím, že se FCV Olomouci nejen vyrovná, ale dokáže ji minimálně o gól předčit. FCV do toho!

Jan Staněk

 
Aktuálně

Duel Vysočiny s Pardubicemi opět vítěze nepoznal

Měření sil FC Vysočina a Pardubic potvrdilo, že přípravné duely těchto týmů vítěze nepoznávají. I na hřišti Sokola Bedřichov se hrálo vyrovnané utkání, v němž se oba celky rozešly po zásluze smírně 1:1 (0:0). Jihlava šla zkraje druhé půle do vedení díky trefě Nikolase Daníčka, ovšem hosté o chvíli později dokázali vyrovnat. I ve druhém letním... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2018 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu