14.12.2006, Miroslav Fuks

Trenér Bokša si pochvaluje předpřípravné období

Trenér Bokša si pochvaluje předpřípravné obdobíDnes fotbalisté FC Vysočina zakončili tzv. předpřípravné období a začala jim toužebně očekávaná dovolená. O zhodnocení této specifické části fotbalového roku jsme požádali trenéra Milana Bokšu.

 
Jak jste s touto právě skončenou tréninkovou fází spokojen?

Jsem přesvědčen, že předpříprava splnila svůj účel a byla rozhodně správným krokem. Určitě pro nás bude dobrým odrazovým můstkem k rychlému lednovému přechodu do tvrdé zimní přípravy. Pokud bychom hráčům dali od 10. listopadu volno, tak by tento přechod byl velmi zdlouhavý.
Velmi mne potěšil přístup hráčů, kterému samozřejmě velmi prospělo aktuální neprosincové počasí. Pro kluky bylo velmi příjemné, že si mohli zahrát fotbálek a nemrzlo, nepršelo či nesněžilo.

Jak náročné tréninky jste ordinoval?

Týdně jsme měli 4 – 5 tréninků, kdy jsme kombinovali posilovnu, hru a zhruba půlhodinové výběhy kolem hlavní travnaté plochy. Navíc si hráči šli 2 x zahrát hokej. Zátěž nebyla nijak vysoká, spíše bych jí přirovnal k příjemnému vypocení se a udržení kondice.

Zapojili se do tréninků i někteří hráči mimo stávající kádr?

Celý blok absolvoval stoper juniorky Jan Kovařík, který s námi půjde i do zimní přípravy. V nebude chybět ani útočník Michal Rabušic, který však na některých trénincích chyběl. Jsem rád, že se po zranění naplno zapojil i další mladý hrot Rosťa Šamánek a že individuálně začal trénovat i obránce Michal Vávra.

Na trénincích se objevila i jedna neznámá tvář…

Zkoušeli jsme dvaadvacetiletého ofenzivního středního záložníka Radka Gorola z divizního Týniště nad Orlicí. Rozhodli jsme se, že ho pozveme i na úvodní třítýdenní část zimní přípravy

Jak budete trávit vánoční svátky?

Už se na ně moc těším. Budu je trávit doma s rodinou. Rozhodně se nikam nechytáte, ježdění mám za celý rok dost a dost…

Co byste chtěl fanouškům do roku 2007 popřát?

Krom obligátního a nezbytného zdraví a štěstí bych si přál, aby i oni šli do nového roku se stejným cílem, jako naši hráči. Tedy udělat maximum pro návrat do nejvyšší soutěže a věřit, že nám postup nemůže utéct!

 
Aktuálně

Radim Kučera: Z Ústí nad Labem bod určitě bereme

0:0. To je častý výsledek zápasů FC Vysočina v Ústí nad Labem. Přes řadu šancí platil i v dnešním duelu, který byl pro oba celky úvodním v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Před střelci měli navrch oba gólmani. Kouč Radim Kučera po skončení zápasu bod ze stadiónu soupeře bral. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu