14.12.2006, Miroslav Fuks

Kádr pro zimní přípravu doznal řady zajímavých změn

Kádr pro zimní přípravu doznal řady zajímavých změnŘeditel FC Vysočina dnes zveřejnil podobu kádru FC Vysočina pro blížící se zimní přípravu, která by měla být odrazovým můstkem k jarnímu boji o postup do nejvyšší soutěže.

 
Fanoušky jistě potěší, že i pro jarní část se v brance budou moci spolehnout na zkušeného Braňa Rzeszota. Stejně tak i informace, že na dobré cestě je angažování ofenzivního dua Petr Faldyna a Pavel Simr. Kádr „áčka“ navíc z juniorky doplní stoper Jan Kovařík a z dorostu talentovaní útočníci Michal Rabušic a Rostislav Šamánek.

Méně potěšitelný je odchod slovenského pravého obránce či defenzivního záložníka Michala Demetera, kterému k 31.12. končí v FC Vysočina smlouva. „Demeter od nás obdržel velmi kvalitní nabídku, kterou však odmítl akceptovat. Rozhodli jsme se, že v kádru chceme dále držet pouze hráče, kteří s Jihlavou hodlají postoupit do I. ligy. Demeter je nyní volným hráčem a hledá si nové angažmá,“ řekl nám k odchodu Demetera ředitel klubu Ing. Zdeněk Tulis.

Do svých mateřských klubů se vrátila dvojice Tomáš Dujka (Zlín) a Zdeněk Koukal (Teplice). Do kabiny „B“ týmu, před kterým stojí cíl v podobě udržení v MSFL, byli přeřazeni Petr Heide, Vladimír Vácha a Tomáš Peteřík.

„S juniorkou začne i obránce Pavel Vojtíšek, kterému skončilo hostování v Bystrci. Bystrc však má o jeho hostování zájem i nadále a ráda by takto využila i služeb Peteříka. O těchto transferech ještě budeme jednat. Stejně tak nás čekají rozhovory se zástupci Sigmy Olomouc o předčasném ukončení nepříliš úspěšného hostování útočníka Vladimíra Pešky. Pokud by k němu došlo, tak by začal v naší juniorce,“ dodal další zajímavé informace ředitel Tulis.

„Tímto však naše snaha o posílení kádru nekončí. Hledáme vhodné hráče na post stopera, defenzivního záložníka a levého obránce. Potencionální posilou může být i ofenzivní střední záložník Radek Gorol z divizního Týniště nad Orlicí, který u nás absolvuje úvodní tři týdny zimní přípravy,“ uzavřel své povídání Tulis.

Aktuální podoba kádru pro zimní přípravu:

brankáři: Rzeszoto, Tulis

obránci: Bartoš, Gebreselassie, Kadlec, Šourek, Kovařík, Drga

záložníci: Veselý, Čermák, Lovětínský, Pacholík, Vladyka, Cihlář, Malínek

útočníci: Svoboda, Rabušic, Šamánek (Faldyna, Simr)

 
Aktuálně

Radim Kučera: Z Ústí nad Labem bod určitě bereme

0:0. To je častý výsledek zápasů FC Vysočina v Ústí nad Labem. Přes řadu šancí platil i v dnešním duelu, který byl pro oba celky úvodním v novém ročníku FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Před střelci měli navrch oba gólmani. Kouč Radim Kučera po skončení zápasu bod ze stadiónu soupeře bral. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu