10.01.2007, Miroslav Fuks

"Hráč podzimu" - semifinalisty Rzeszoto a Veselý, startuje 2. kolo

”Hráč podzimu” - semifinalisty Rzeszoto a Veselý, startuje 2. koloDlouhodobá anketa o nejlepšího hráče FC Vysočina za podzimní část sezóny zná první dva borce pro semifinálové skupiny. Jednoznačně se kvalifikoval gólman Braňo Rzeszoto a o druhé postupové místo svedli tuhý boj Michalové Veselý a Lovětínský. O pouhé tři hlasy nakonec postoupil první jmenovaný. Hlasy pro Vláďu Váchu byly z důvodu zachování regulérnosti anulovány. Tímto zároveň startujeme hlasování pro II. základní kolo ankety.

 
Pravidla této ankety jsou jednoduchá – ze čtyř pětičlenných „základních skupin“ hráčů vždy postoupí dva s největším počtem hlasů do dvou semifinálových anket a z nich dva nejúspěšnější do konečného finále. Ankety budou obměňovány vždy po týdnu. Nejlepšího hráče dle mínění fanoušků tak poznáme ve středu 21. února. Hlasovat můžete tradičně v pravém menu našeho webu.
Věříme, že se v zájmu zachování regulérnosti a zajímavosti ankety vyvarujete zneužívání hlasování! Předem děkujeme.
 
Aktuálně

Radim Kučera: Ztracené body jsou hlavně o našem výkonu

Jako den a noc. Tak lze popsat výkony a bodové zisky FC Vysočina na svém stadiónu a na hřištích soupeřů. Zatímco v Jihlavě je Kučerův tým 100%, tak venku tápe. Roli favorita nepotvrdil ani na Strahově proti houževnatému nováčkovi FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Vyšehrad vybojoval cenný bod. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu