24.11.2017, Miroslav Fuks

Ivan Kopecký: Soupeř nás předčil agresivitou a důrazem

Ivan Kopecký: Soupeř nás předčil agresivitou a důrazemPřed duelem Jihlava vs. Brno se nabízela otázka, která z úspěšných sérií bude pokračovat? Zda Vysočina udrží svoji skvělou domácí bilanci proti Zbrojovce? Nebo naopak kouč Pivarník znovu dokáže, že je v zápasech proti FCV úspěšný? Platila druhá možnost a do moravské metropole putovaly velmi cenné tři body. Jak utkání oba trenéři okomentovali?

 

„Utkání se nám nevydařilo, i když jsme se na něj poctivě připravovali. Optimálně jsme nezachytili vstup do utkání, přestože jsme chtěli být od prvních minut důrazní a agresivní. Jenže to bylo naopak. Soupeř nás prakticky v celém utkání předčil agresivitou a důrazem, dokázal v ofenzívě lépe udržet balóny. Vypracovali jsme si první velkou příležitost, když někdy ve 20. minutě Melichárek skvěle chytil střelu Keresteše. V dalších minutách jsme Brnu umožnili vstřelit dva góly. Příčinu vidím v našem nedůrazu prakticky už při zakládání útoků a též v určité lajdáckosti. Do druhé půle jsme za nepříznivého stavu museli provést změny. Sáhli jsme hned ke dvěma střídáním a v sestavě jsme učinili další posuny. Chtěli jsme tam dát konstruktivní a ofenzivní typy, což Zoubele a Urblík splňují. Byly tam pasáže, kdy jsme jejich předností dokázali využít, ale vše končilo před šestnáctkou. Snažili jsme se, ale velkou šanci jsme si nevytvořili. Hosté se zatáhli, dobře bránili a tříbodový zisk si velmi dobře pohlídali,“ řekl kouč Ivan Kopecký.

Domácí lodivod čelil po skončení první poloviny ligy dotazu na spokojenost s dosaženým bodovým ziskem: „Samozřejmě nejsme spokojení. Zisk deseti bodů po 15 kolech je velmi malý. Body třeba z dnešního utkání nám budou chybět. Na druhou stranu je rozhodně pořád o co hrát. Nesmíme dávat hlavu dolů a musíme se dívat na další utkání. Teď si musíme duel s Brnem důkladně zanalyzovat a vyhodnotit, abychom příští zápas proti Slovácku byli lepší.“

Nabízíme pozápasové ohlasy na Ježour TV: krom komentáře trenérů Ivana Kopeckého a Romana Pivarníka z tiskové konference přinášíme i slova exbrněnského levého beka Miroslava Keresteše.

 
Související
Aktuálně

Kamil Průša: Zásadní vliv na sestup měl nezvládnutý podzim

Radost staršího dorostu ze záchrany v elitní soutěži trochu kalí fakt, že dorostenecké „béčko“ druhou nejvyšší soutěž neudrželo. Celek U18 vybojoval 35 bodů a umístil se na 14. příčce tabulky, ovšem při sestupu 2 moravských klubů z I. ligy to na záchranu nestačilo. Tradiční hodnotící rozhovor nám poskytl trenér týmu Kamil Průša. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2024 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.
Nastavení cookies

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu