21.02.2018, Terezie Doleželová

Série halových turnajů byla pro Vysočinu úspěšná

Poslední z šesti halových turnajů Ježour cup ovládl jednoznačně tým FC Vysočina Jihlava kategorie U11. Na turnaji, který se konal v neděli 18. 2. 2018 ve sportovní hale v Třešti, jihlavští nenašli přemožitele.

 

Kluci předvedli kvalitní výkon a mnoho vydařených herních akcí i osobních soubojů. Kladně turnaj hodnotil i trenér Jan Široký: „Jsem rád, že kluci do hry přenesli kombinační hru a individuální techniku, kterou se zabýváme v tréninku. Zároveň ale dlouho vyrovnaný zápas s Velkým Meziříčím ukázal mezery v důrazu a přesnosti přihrávek.“  Hráči z Vysočiny sbírali i individuální ceny – nejlepším brankářem byl zvolen Matyáš Široký, nejlepším střelcem se stal David Pospíchal se 14 vstřelenými góly. Nejlepšího hráče a nejlepšího brankáře volili trenéři. Matyáše vybralo pět trenérů. Nejlepší hráčkou byla zvolena Magdaléna Pavlíková z Ivančic. Druhé místo na turnaji obsadil tým z Velkého Meziříčí, bronz získali kluci ze Žďáru nad Sázavou.

Tým FC Vysočina Jihlava hrál ve složení Matyáš Široký, Ondřej Stratil, Jan Benedikt Doležel, David Pospíchal, Filip Svoboda, Oliver Svoboda, Radek Šmarda, Radek Palán a Michal Sedláček pod vedením trenéra Jana Širokého.

Turnaje Ježour cup pořádají od roku 2015 rodiče ve spolupráci s trenéry hráčů Vysočiny ročník narození 2007. Na šesti halových turnajích se tak vystřídalo téměř 500 hráčů fotbalové přípravky. Hráči Vysočiny si pětkrát z turnaje odváželi zlato, v jednom případě ho však po prohře přenechali hráčům z Rajhradu a museli se spokojit se stříbrnou medailí. V přípravě je právě i třetí ročník venkovního turnaje Ježour cup, který se již tradičně odehraje v dubnu. Všem partnerům, sponzorům a především dobrovolníkům patří velký dík za ochotu a spolupráci.

 
Aktuálně

Křivánek, Matulka a Martin Pavlík míři na hostování v MSFL

Trojice perspektivních odchovanců Akademie FC Vysočina míří na podzimní hostování v MSFL. Cenné zkušenosti v třetiligových duelech budou sbírat krajní obránce či záložník Martin Pavlík (roč. 1999) ve Velkém Meziříčí, křídelník nebo útočník Radek Křivánek (roč. 2000) ve Vyškově a také křídelník Radek Matulka (roč. 1999), jenž pokračuje v působení v... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu