16.01.2007, Miroslav Fuks

Aktuálně: Rzeszoto prodloužil, Demjanovič se zkomplikoval

Aktuálně: Rzeszoto prodloužil, Demjanovič se zkomplikovalPodoba jarního kádru FC Vysočina má zatím do konečné podoby poměrně daleko. Otazníky nadále panují nad angažováním nové posily defenzívy a již mnohokráte zmíněným útočníkem Pavlem Simrem. Naopak je jistě velmi potěšitelné, že brankářská jednička Branislav Rzeszoto v Jihlavě o půl roku prodloužila smlouvu a po o týden delší dovolené se zapojila se do tréninku.

 
„V současné době se hlavně zaměřuji na doplnění kádru na postu stopera či defenzivního záložníka. Zvažovaný příchod břeclavského Marka Demjanoviče totiž bohužel s velkou pravděpodobností znemožní zdravotní komplikace jeho těhotné ženy. Za této situace se Marek rozhodl dát přednost rodině. O posilách do obrany jednáme,“ informoval ředitel klubu Zdeněk Tulis, který například usiluje o mladoboleslavského Víta či zlínského Farbáka.

Zároveň s Brnem vede jednání o angažování exjihlavského útočníka Pavla Simra. „Pavla už brzy čeká operační zákrok na jeho rohovce, což ho na 3 – 4 měsíce vyřadí ze hry. S Brnem nyní řešíme, zda k nám přestoupí již nyní a nebo až v létě,“ uvedl Tulis.

Doplňme, že na zkoušce v FC Vysočina je nadále ofenzivní záložník Radek Gorol z divizního Týniště nad Orlicí.

 
Aktuálně

Hráčem FCV za měsíc květen jste zvolili Jana Fortelného

Tradiční anketa FC Vysočina o „Hráče měsíce“ nehlásí žádnou změnu ani po koronavirové pauze. V posledních čtyřech hlasováních zvítězil hned třikrát jednadvacetiletý středopolař a člen kádru české reprezentace U20 Jan Fortelný. Aktuálně ovládl hlasování za květen, do nějž jsme zahrnuli i jeden ligový duel odehraný v březnu. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu