16.01.2007, Miroslav Fuks

Proti juniorce možná na přírodní trávě!

Proti juniorce možná na přírodní trávě!Ve středu 17. ledna čeká hráče FC Vysočina první přípravný duel této sezóny. „Nastoupíme proti naší třetiligové juniorce, ale v žádném případě ho nepodceníme či nepojmeme jako modelové utkání,“ uvedl asistent trenéra Josef Vrzáček. Utkání bylo původně plánováno na 16:00 na umělou trávu v areálu Na Stoupách. Současný ráz počasí však trenéry vede k tomu, že zvažují sehrání zápasu na přírodní trávě v témže areálu.

 
Vrzáček krátce zhodnotil průběh prvního týdne přípravy: „Hráči absolvovali velmi náročný týden se dvěma třífázovými tréninky. Hodně jsme pracovali na kondici, přičemž však hodně cvičení probíhalo s míčem. Kluky musím pochválit za dosavadní přístup, tréninky zvládají velmi dobře.“

První týden zároveň posloužil zdravotním testům a prohlídkám, které podstoupila většina hráčů kádru. Vyjímkou byli Michal Pacholík a Jan Kovařík, které trápí problémy s koleny. Oba proto nenastoupí ve středečním utkání proti „béčku“. Otazník visí i nad nachlazeným Michalem Kadlecem.

 
Aktuálně

Juniorka deklasovala Velkou Bítěš. Sedm branek za půli!

Divizní "béčko" dnes rozstřílelo dalšího soupeře. Střelecký apetit lídra soutěže odnesla v krajském derby Velká Bíteš. Ta je v soutěži desátá, po 10 kolech inkasovala jen 20 branek a po první půli svítil stav 2:0. Jenže ve druhém dějství dokázal jihlavský tým skórovat hned sedmkrát! Pod konečný výsledek 9:0 se dvěma trefami podepsal David Sargsyan... Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu