21.01.2007, Miroslav Fuks

Starší dorost smetl divizní Velké Meziříčí

Starší dorost smetl divizní Velké MeziříčíLigovému staršímu dorostu se první přípravný duel v letošním roce povedl na výbornou. Přes šest absencí v kombinované sestavě rozstřílel divizní celek mužů Velkého Meziříčí 6:1 po poločase 4:1. Třikrát se trefil Tlačbaba, dvakrát Stoszek a jednou Kratochvíl.

 
„Šlo o velmi dobrou přípravu. Soupeře jsem přehráli ve všech směrech. Jen mne mrzí naše početná marodka, na které jsou momentálně Bureš, Benda, Pikl, Budzinský a Horák. Snad se brzy vyprázdní, protože v tomto počtu nejsme schopní zimní porci přípravných zápasů absolvovat. Dnes dokonce musel na poslední čtvrthodinu na hrot gólman Hlavoněk,“ řekl k zápasu trenér Roman Kučera.

Sestava: Hlavoněk (46. Šána) – Hříbek, V.Černý, Filip (46. Takacz), Kubeš – M.Černý, Procházka, Smejkal, Vystrčil – Tlačbaba (75. Hlavoněk), Stoszek (46. Kratochvíl).

 
Aktuálně

Sportovec Jihlavska 2019: ocenění pro kolektivy FC Vysočina!

V důstojném prostředí Gotické síně jihlavské radnice dnes byli dekorování nejlepší sportovci okresu Jihlava za rok 2019. Stalo se tak s tříměsíčním zpožděním oproti tradičnímu březnovému termínu a hned dvojího ocenění se ve 20. ročníku ankety dostalo kolektivům FC Vysočina! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
×
Dnes v 17:00
SK Líšeň
FC Vysočina Jihlava
 
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu