12.04.2018, Ondřej Šourek

U11 vstoupila do jarní části vítězně

U11 vstoupila do jarní části vítězněPo vítězství na turnaji v Praze vyhrála starší přípravka Vysočiny i na Velikonočním turnaji v Boskovicích. Na Velký pátek se kluci utkali o prvenství s 13 týmy z Čech, Moravy i Slovenska.

 

     V základní skupině hráči Jihlavy narazili na FC Boskovice, SK Olympia Ráječko, FK Slovan Levice, SK Bystřice nad Pernštejnem, TJ Tatran Kohoutovice a AFK Tišnov. Všechna utkání nabídla zajímavou podívanou a řadu pěkných fotbalových akcí na straně Vysočiny i jejich protivníků. Po pěti vítězstvích a jedné remíze, kdy kluci museli dotahovat tříbrankový náskok FK Slovan Levice, postoupila Vysočina do bojů o 1. – 4. místo.

    I když FK Slavonín nebyl jednoduchý soupeř a jihlavským nenechal nic zadarmo, podařilo se našim hráčům nakonec vyhrát celkem jednoznačně  7 : 2. Ve finále, které vlastně bylo malým vysočinským derby, se proti Jihlavě postavil FC Velké Meziříčí. I zde se hráčům Vysočiny dařilo a svého tradičního soupeře porazili 6 : 1. Střelecky se nejvíc prosadil Matěj Kotrba, který získal i individuální ocenění za nejlepšího střelce turnaje. Dařilo se i dalším hráčům – David Pospíchal a Jan Benedikt Doležel byli odbornou porotou vybráni do all stars teamu.

  

 
Aktuálně

Vítaný dárek? Permice na jarní bitvy o postup nebo klubové suvenýry!

Lámete si hlavu nad vhodným vánočním dárkem pro své blízké? Chcete podpořit klub svého srdce? Máme pro vás řešení! Každého jistě potěší permanentní vstupenky na jarní fotbalové bitvy o postup do nejvyšší soutěže! Permice na sedm veledůležitých domácích duelů a též na případnou baráž zakoupíte za 600 Kč! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu