23.01.2007, Miroslav Fuks

Na startu Tipsport cupu i s ostravským Staňkem

Na startu Tipsport cupu i s ostravským StaňkemVe středu 24. ledna odehraje FC Vysočina své úvodní utkání v rámci základní skupiny zimní ligy Tipsport cupu. V Mladé Boleslavi ji na úvod čeká velmi těžký protivník v podobě domácího prvoligového celku. Defenzívu našeho mužstva v tomto zápase vyztuží defenzivní hráč Baníku Ostrava Zdeněk Staněk.

 
„Připojil se k nám v pondělí v rámci své zhruba čtrnáctidenní zkoušky v našem klubu. Pokud se osvědčí, tak bychom usilovali o jeho hostování s opcí na přestup. Zároveň se snažíme tým posílit i na dalších postech. Není to ovšem vůbec jednoduché,“ uvedl ředitel klubu Zdeněk Tulis.

Trenér Bokša Staňkovu přítomnost jistě velmi uvítal, neboť ho v současné době trápí poměrně početné absence v defenzívě.Pro zranění budou scházet mladí stopeři Gebreselassie a Kovařík a otazník visí i nad startem zkušeného Michala Kadlece. Navíc s velkou pravděpodobností nebude moci počítat s lehce zraněnou trojicí Malínek, Šamánek a Pacholík. „Do zápasu půjdeme z plné přípravy a s cílem v měření s kvalitním protivníkem obstát. Čeká nás velmi dobrá herní zátěž, ve které si hráči budou moci otestovat a srovnat svoji výkonnost s prvoligovými fotbalisty,“ řekl nám k zápasu kouč Milan Bokša.

Zdeněk Staněk (nar. 7.7.1985) do nejvyšší soutěže naskočil v kádru Baníku v závěru podzimu 2004. Doposud nastoupil do 30ti zápasů, ovšem ve skončené podzimní sezóně dostal od kouče Večeři důvěru pouze dvakrát. Jeho předností je pohyblivost a důslednost, dobrá hra hlavou a kvalitní defenzíva, která umožňuje jeho využití na postu stopera i defenzivního záložníka. Stoosmdesátdevět centimetrů vysoký rodák ze Šumperka s fotbalem začínal v Sobotíně, odkud se přes Zábřeh dostal v roce 2000 do ostravského Baníku.

 
Aktuálně

Aleš Křeček: Takto vybojované vítězství jsme fakt potřebovali

Odměna za dosavadní dřinu. Výhra semknutého bojujícího týmu, který na hřišti nechal duši. Nejen takto komentoval dnešní výhru FC Vysočina kouč Aleš Křeček. Jeho tým se dočkal prvního tříbodového zisku v sezóně a Jihlava se radovala z historicky prvního vítězství z Chrudimi. Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2020 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
 

Akcionáři klubu

Generální partner klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu