06.06.2018, Miroslav Fuks

FC Vysočina Cup poprvé ovládla ZŠ Polná

FC Vysočina Cup poprvé ovládla ZŠ PolnáNa umělé trávě v areálu v Jiráskově ulici v Jihlavě dnes vyvrcholil turnaj v minifotbalu žáků 6. a 7. tříd základních škol okresu Jihlava hraný pod názvem FC Vysočina Cup. Jeho partnerem a spoluorganizátorem se již po osmé v řadě stal právě FC Vysočina. Tradičním pořadatelem tohoto turnaje základních škol je Asociace školních sportovních klubů a dále se na něm podílí i Krajský fotbalový svaz Vysočina.

 
Do turnaje se celkem zapojilo rekordních 19 týmů základních škol z okresu Jihlavy. Po základních skupinách, které byly odehrány v minulém týdnu, dnes přišlo na řadu finálové klání, v němž došlo k překvapení! Poprvé v historii turnaj ovládli žáci ZŠ Polná! Druhé místo zopakovali šesťáci ZŠ Evžena Rošického v Jihlavě a cenný bronz brala jihlavská ZŠ Havlíčkova.

Vyhlašovány byly též individuální ceny. Nejlepším hráčem byl zvolen Filip Šancl ze ZŠ Evžena Rošického, titul nejlepšího brankáře si odnesl Michal Švíka ze ZŠ Polná a pomyslnou korunu krále střelců si vystřílel další polenský zástupce Štěpán Štohanzl. Vítěze dekoroval ředitel klubu Jan Staněk společně s Daliborem Hruškou, předsedou Asociace školních sportovních klubů pro Jihlavsko.

Doplňme, že na konání FC Vysočina Cupu a darech pro vítěze se podílely firmy Lionsport a Pohary.com, kterým touto cestou velice děkujeme za podporu!
  • fotografie z turnaje naleznete ZDE

Celkové pořadí turnaje: 1. ZŠ Polná, 2. ZŠ Evžena Rošického, 3. ZŠ Havlíčkova, 4. ZŠ Seifertova, 5. ZŠ Brtnice, 6. ZŠ Kollárova


 
Aktuálně

Vysočina se těší na páteční magnet kola proti Zbrojovce Brno

Nadcházející 9. kolo FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nabídne jasný magnet. V pátek 20. září od 18:00 hodin je v Jihlavě na programu atraktivní utkání aspirantů na postup a derby duel FC Vysočina vs. Zbrojovka Brno! Důležitou bitvu o „šest“ bodů byste si rozhodně neměli nechat ujít! Přijďte Vysočinu podpořit! Celý článek

 
Servis
V tento den před lety
 
Klub •  Hráči •  Zápasy •  Mládež •  Multimedia •  Fanoušci •  Historie

© 2006-2019 FC Vysočina Jihlava & eSports.cz, s.r.o.  |  RSS
Veškerý obsah stránek chráněn podle autorského zákona a jeho přejímaní bez výslovného souhlasu redakce je zakázáno. Povolena je citace částí materiálů zde zveřejněných s uvedením zdroje www,fcvysocina.cz.

 
 
 
M-soft
 

Akcionáři klubu

Hlavní partneři klubu

Významní partneři klubu

Partneři klubu

Mediální partneři klubu